Skocz do zawartości

Radio 2DIN z funkcja 2zone (Dual Zone)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje radia 2DIN z funkcja 2zone (dualzone)/ Byl kiedys podobny temat ale o radiach 1DIN.

Radio nowe do 1500 zl.

Radio ma grac w Renault Trafic Long 9-osób. Do niego bedzie podpiety monitor w podsufitce i wzmacniacz 4ch.

Co polecacie? 

Rozgladalem sie za markami typu Pioneer, JVC, Alpine, Kenwood, Clarion ale tam w tej kwocie ciezko znalesc z ta funkcja.

W gre nie wchodza radia typu PEying Nevicostam itp.

Slyszalem pochlebne informacje na temat GMS.

Prosze cos doradzcie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem oferte JVC sa nowe sztuki za 1700 zl. Szukam tez informacji na temat innych marek poprostu robie rozeznanie na ten temat.

powalla czy ja wiem czy tak duzo wymagam 1500 zl to jest taka cena elastyczna jak bedzie trzeba to sie dolozy 200 zl ale nie chce wydawac ponad 2 tysiecy na sprzet ktorego nie wykorzystam w pelni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual zone jest zupełnie zbędne , ja kupiłem monitory na tył i mają wejścia na SD oraz USB ,

 

Zaoszczędzasz - podłączenia RCA z sygnałem, ! do monitorów jest tylko poprowadzone zasilanie ,

na złączu, monitory szybko demontujesz :)

 

( odpadają dodatkowe koszta RCA do dwóch monitorów co się wyrównuje z kosztem zakupu monitora z SD lub USB )

 

 

na alledrogo znajdziesz wiele monitorów , ja wybrałem monitory za 300zł ale chodzę bardzo dobrze ponad rok,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz dzieci ktore potrafia sie tym oblsugiwac to jest zbedne. A jak np jedziesz w trasie i dziecko 2-3 letnie bedzie chcialo inna bajke to jak to zmienisz? zatrzymasz sie bo trzeba podejsc do monitora i zmienic bajke. Monitor juz mam kable juz mam poprzeciagane wiec szukam radia z 2Zone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam Kenwood DNX-9280BT i ma wszystko co potrzebujesz, za używkę rok temu dałem troszkę ponad 1600zł - więc spokojnie powinieneś znaleźć w twoim budżecie ale używkę.

Powiem tak wolałem kupić kenwood'a używkę niż nie wiadomo co nowego, jak na razie przez ponad rok nic się z nim nie dzieje a ma fajny bajer bo ma ściągany cały panel 7" :D - dla mnie rewelacja,nikogo nie kusi.

 

Przed 9280 miałem jeszcze 7260 - również polecam a 7260 kupisz już nawet za 1300zł (trzeba dobrze poszukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz dzieci ktore potrafia sie tym oblsugiwac to jest zbedne. A jak np jedziesz w trasie i dziecko 2-3 letnie bedzie chcialo inna bajke to jak to zmienisz? zatrzymasz sie bo trzeba podejsc do monitora i zmienic bajke. Monitor juz mam kable juz mam poprzeciagane wiec szukam radia z 2Zone :)

 

 

No własnie :) mam 3 latka i 5 latka, Dual Zone u mnie niema sensu bo oboje musieliby oglądać to samo :)

 

jeden ogląda Bolka i Lolka a drugi ogląda inne bajki i zupełnie się nie zgadzają na jedna bajkę !

 

Bajki to on już sam przełącza w wieku 3 lat :) monitor ma pilota i słuchawki bezprzewodowe,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może by tak spytać takiego 5 latka czy nie fajniej by  było jakby za 200-500zł kupić tablet(y) i uchwyt(y) do mocowania zagłówków ...ja odpowiedź znam , bo przechodziłem :wink:  No i taki tablet może służyć nie tylko w aucie , a co do trudności obsługi ...oj zdziwiłbyś się jak szybko dziecko łapie obsługę "takich gadżetów"  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...