Skocz do zawartości

Boschmann ALX-102SP w skrzyni, woofery DLS B6, Proa Simplex 25


mkgustav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

 

Do sprzedania są:

 

Subwoofer Boschmann ALX-102SP. Bardzo mile zaskoczył mnie jeśli chodzi o kulture i brzmienie. Jeśli potrzeba wystarczy dać mu więcej mocy i trzęsie budą. W zestawie ze skrzynią bassreflex wyliczoną i zrobioną przez Mastaha. Naprawdę polecam. Głośnik używany, ale wygląda jak nowy, oryginał, nienaprawiany. W zestawie, pudełko ze wszystkimi papierkami, folijkami, śrubkami etc. Jeszcze ponad rok gwarancji.

 

Cena: 249zł z wysyłką kurierem.

 

 

Woofery DLS B6. Leżały w szafce jako zapasowe woofery. Bardzo fajnie grające, niewymagające mocowo z ładną średnicą. Świetnie zagrają w dwóch drogach, chociaż u mnie grały w trzech i bardzo dawały radę. Jeśli ktoś zaczyna zabawę to proponuję spróbować, bo w moim samochodzie zagrały o niebo lepiej niż np. morel tempo. Używane, oryginalne, nie były naprawiane. W zestawie dwa woofery.

 

Cena: 149zł z wysyłką kurierem

 

 

Tweetery Proa Simplex 25. Jedne z moich ulubionych tweeterów, nadających się świetnie do 2way, zaraz po piccolo i LS29neo. Polubiłem je bardzo już dawno temu i jest to moja czwarta para. Co jakiś czas do nich wracam, polecam je też znajomym, którzy również są zadowoleni. W 3way grają równie dobrze, ale wtedy nie wykorzystujemy ich zdolności. Głośniki są w bardzo ładnych obudowach, wytoczonych z aluminium (z siatkami) przez Mastaha, podobnych do Brax NOX 28. Niektórzy mogą się zdziwić. Sam kiedyś zastosowałem ten patent i miny słuchaczy, kiedy dowiadaywali się że to nie brax, były nie do opisania. W zestawie dwa tweetery, używane, nienaprawiane.

 

Cena: 279zł z wysyłką kurierem

 

 

Zdjęcia wrzucę niebawem. Jak ktoś jest zainteresowany zakupem proszę pisać, postaram się przesłać fotki szybciej.

 

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...