Skocz do zawartości

Wybór głośników Carpower vs mac Audio


Geto90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pilnie potrzebuje pomocy w doborze głośnikow... Otoz niedawno kupiłem w pewnym sklepie głośniczki Signat ONYX 165, grały u znajomego w samochodzi w ktorym robilem instalajce typowo budzetowa (baaardzo tanio jak widac) ii glosniczki chodzili pod radyjkiem kenwood kdc w3041 oraz wzmacniaczem 4 kanałowym Signat ROC1. Niestety glosniki ulegly uszkodzeniu, odeslalem je na gwarancje tam troche pokrecili wiec ponegocjowalem i ualo mi sie osiagnac kompromis :P Pan ze sklepu powiedzial: "proszę napisać jakie głośniki Pana interesują a ja zobaczę co da się zrobić tak aby nie odczuł Pan straty" a ze w sklepie zbyt duzego wyboru nie ma to nie mam pojecia na jakie glsoniki sie zdecydowac :P Musi to byc zestaw wspolosiowy, no i pewnie max do tych 150 plnow (za 120 kupilem Signaty) ew. cos doplace :suchy: Mimo iz to beda tanie glosniki to zalezy mi zeby dobrac odpowiednie do mocy piecyka i ogolnie zeby graly jakos :P (z porownaniem do innych zamiennikow tych cenach) Licze, ze pomozecie w wyborze tych NAJLEPSZYCH... Baaaaaardzo prosze o pomoc!

 

Do wyboru chyba sa niestety tylko te 3 zestawy:

(to wlasnie ten sklep)

 

mac Audio MP 16.2: http://www.autosound.pl/audio-wspolosiowy-...zny-p-1839.html

Carpower CRB-165SL: http://www.autosound.pl/carpower-crb165sl-...owy-p-2564.html

Carpower CRB-165PP: http://www.autosound.pl/carpower-crb165pp-...owy-p-2565.html

 

Mysle ze nie sprawi Wam to duzego problemu, bo dobrze orientujecie sie w parametrach i ogolnie firmach z glosnikami :P Pozdrawiam i czekam na pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnej kasie można kupić zestaw GMS 960, a zagra to lepiej niż współosiówki. Kumpel ma takie. Zasila je wzmakiem sinuslive i z tego co wiem jest zadowolony(wcześniej miał STX'y + tweetery pyle)

 

Gdyby tylko takie glosniki byly w sklepie wyzej to spoko, ale nestety ich nie ma ;[

A poza tym to chodzi o wybor miedzy tymi 3 zestawami:

 

mac Audio MP 16.2

Carpower CRB-165SL

Carpower CRB-165PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej wydal 100 pln i kupił te co się zepsuły, teraz namówić go na drugą stówę i ma głośniki na raty bez żyrantów i do tego 0% :(

myślę, że mając wzmacniacz lepiej dołożyć do czegoś mocniejszego i się cieszyć z muzyki w aucie

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale looknij na caly watek od poczatku to bedziesz wiedzial o co chodzi

Wiem o co chodzi, ale na twoim miejscu spróbowałbym przekonać kumpla, żeby spróbował dogadać się w sklepie i dołożył tę 100zł

 

na to już go nawet przekonałem :P ale musze miec opcje w razie gdyby gosc ze sklepu powiedzial ze nie przejdzie z tymi glosnikami bo np powie, ze mam kupic takie ktorych cena oscyluje w granicach ceny tych Signatow lub cos w tym stylu... i wtedy bede musial wybrac ktores z tych 3 wyzej podanych zestawow :P

 

 

wcześniej wydal 100 pln i kupił te co się zepsuły, teraz namówić go na drugą stówę i ma głośniki na raty bez żyrantów i do tego 0% :P

myślę, że mając wzmacniacz lepiej dołożyć do czegoś mocniejszego i się cieszyć z muzyki w aucie

:P

 

 

heh no dokładnie tak jak mowisz :( i tez od poczatku zalecalem zestaw odseparowany. Miejmy nadzieje, ze gosc ze sklepu nie bedzie robil problemow :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...