Skocz do zawartości

Modele samochodów RC


mkgustav
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę pojeździć. Co teraz?  :D

 

Odkładaj kasę na "benzynę", bo nie jest tania, a jeździ się fajnie ;) Chyba, że chcesz się bawić w silniczki elektryczne i baterie.

Jak pewnie z wszystkimi poważniejszymi hobby, są fora tematyczne, tam opisane podstawy i ludzie, którzy aktualnie sprzedają używane i pewne egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkładaj kasę na "benzynę", bo nie jest tania, a jeździ się fajnie ;) Chyba, że chcesz się bawić w silniczki elektryczne i baterie.

Jak pewnie z wszystkimi poważniejszymi hobby, są fora tematyczne, tam opisane podstawy i ludzie, którzy aktualnie sprzedają używane i pewne egzemplarze.

 

Moim zdaniem elektryki są ciekawszą opcją. Może na początku troche droższą ale potem podczas eksploatacji, napraw i innych tematów jest dużo łatwiej:) 

 

A to moje dwa gady:) no i mam jeszcze Cessnę ale uziemiona:P

post-5586-0-19328600-1397466500_thumb.jpg

post-5586-0-50483800-1397466501_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jaki masz budżet i gdzie będziesz jeździł? 

 

Z tysionc okoo. Może być używka. Jeździć chcę po luźnym szutrze i asfalcie.

 

Podoba mi się bardzo takie coś 

 

http://traxxas.com/products/models/electric/58064fordraptor-details

 

 

 

 

 


Odkładaj kasę na "benzynę"

 

Nie wykluczam takiej opcji, ale ciekaw jestem co by szybciej wyleciało przez okno. Ja czy model. Dobrze, że mieszkam na parterze :D

 

 

 

 


są fora tematyczne,

 

Giełdę już przejrzałem. Jestem na etapie wdrażania się w temat, ale na tych forach burdel jak wszędzie :) Wartości merytorycznej są strzępki i ciężko wyłapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa tylko i wyłącznie o samochodach, to głównych wad elektryków nie uświadczysz. Gdybyś chciał samolot, to silnik elektryczny nie lubi długotrwałego obciążenia mocą maksymalną, na zdrowie mu to nie wychodzi.

Ale przecież silnik w takim prawdopodobnie samochodziku to tylko część układanki, jak u nas radio. Można zawsze to wymienić, a reszta równie ważna.

Ciekawą opcją (tylko na większe modele i większe środki) są modele Carsona na Pb95  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tysionc okoo. Może być używka. Jeździć chcę po luźnym szutrze i asfalcie.

 

Podoba mi się bardzo takie coś

 

http://traxxas.com/products/models/electric/58064fordraptor-details

 

 

 

 

Nie wykluczam takiej opcji, ale ciekaw jestem co by szybciej wyleciało przez okno. Ja czy model. Dobrze, że mieszkam na parterze :D

 

 

 

Giełdę już przejrzałem. Jestem na etapie wdrażania się w temat, ale na tych forach burdel jak wszędzie :) Wartości merytorycznej są strzępki i ciężko wyłapać.

Elektryk nie śmierdzi, nie musisz go zalewac po jeździe. A bańka nitro kosztuje 100zl.

 

Zobacz sobie Trophy Truggy 4wd od hpi. 100 razy lepszy od Firestorma bo ma 4wd.

 

Tylko tysionc może być mało. 2 pakiety, dobra ładowarka, radio i model to będzie troszkę....

 

HPI Vorza - Very Very FAST!!! 151 kph - 94mph spe…:

 

^^^ to jest moim zdaniem jeden z ciekawszych modeli na rynku:) no może jeszcze Savage Flux HP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moja zabawka

 

Wścieklizna :D

 

 

 

 


Jeśli mowa tylko i wyłącznie o samochodach

 

Tylko.

 

 

 

 


Zobacz sobie Trophy Truggy 4wd od hpi. 100 razy lepszy od Firestorma bo ma 4wd.

 

Tożto spalinówka. 

 

 

Nie ukrywam, że zależy mi też trochę na wyglądzie zbliżonym do prawdziwego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wścieklizna :D

 

 

 

Tylko.

 

 

 

Tożto spalinówka.

 

 

Nie ukrywam, że zależy mi też trochę na wyglądzie zbliżonym do prawdziwego samochodu.

Jest i w wersji elektrycznej.:

 

HPI Trophy Truggy Flux RTR:

 

W tych pieniądzach to używanego to możesz wyrwać Firestorma Fluxa ale to 2wd i na pakicie 3s 11,1v i zebatce atakujacej 18t bez wheelie bara nie da się skręcać:) ja osiągnąłem 85kmh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apkę kup raz a porządną najlepiej spectrum DSM2.

 

Od siebie mogę polecić lekko uterenowione elektryki i driftowozy. Tak jak wyżej wspomniano, koszt większy na początku niby bo pakiety i tak dalej ale... paliwo trzeba potem dokupować i czyścić ten model a to jest upierdliwe. Dlatego lepiej jest mieć elektryka. Kupisz 2 pakiety na start nawet używki, do tego ładowarka ok 90zł z balancerem. Potem dokupisz sobie ze 3 i masz na każdym ok 10 minut latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam asfaltówkę spalinówkę, od Thunder Tigera :wink:

Za miejscem pracy, mam do dyspozycji cały parking asfaltowy to sobie od czasu do czasu ze znajomymi zawody robimy.

Jakie to cholerstwo jest szybkie :hyhy:, muszę teraz nowe oponki kupić bo Mi od driftowania poszły :rotfl:

Nie chce Mi się szukać fotek, ale takie mam z budą od subaru:

http://mms.tiger.tw/upload/2008-2/20082146383.jpg

http://i.ebayimg.com/t/thunder-tiger-ts4n-plus-subaru-impreza-Nitro-Petrol-radio-control-car-RC-/00/s/MTE1MFgxNjAw/z/02AAAMXQVT9TF1Mv/$_35.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje maleństwo.

Filmik był nagrany zaraz po tym jak postawiłem na nogi bo kupiłem go uszkodzonego a że akurat zima była to test na parkingu zadaszonym się odbył  :wink:

W sumie to nie bawię się tym za często i w sumie już od dłuższego czasu myślę co by go sprzedać ale mi szkoda bo jak raz na jakiś czas się człowiek przejedzie to frajda niesamowita  :hyhy:

 

Jeździłem i spalinówkami i uważam że elektryk jest lepszą alternatywą z tym że trzeba się zaopatrzyć od razu w przynajmniej ze dwa pakiety akumulatorów gdyż te silniczki lubią prąd i na jednym pakiecie to się długo się nie pobawimy.

No i trzeba uważać na oddawanie aparatury w ręce osób, które nigdy wcześniej się tym nie bawiły - raz szwagier chciał się pobawić i górny przedni wahacz połamany  :wink2:

koki też bywają niebezpieczne sam raz urwałem spojler  :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...