Skocz do zawartości

Przyłącze masowe, przewody RCA.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Mam  Plusa pociągnietego z aku  spawarą 50mm2 i  rozdzielonego na 20mm2 z odpowiednimi beczpiecznikami i tak podlaczone do wzmacniaczy ok. 300W i 1000W w mostku. Czy jest głębszy sens aby  masę z budy takze pociganac kablem 50 mm2 i potem rozdzielic na  dwie 20mm2, czy tez nie bedzie roznicy jak oba przewody 20mm2 podepne osobno?  Druga rzecz przymierzam się do wymiany  marketowych RCA, na allegro wyszukalem sygnalowki Kicx, Prolink,Sinuslive w cenie ok 100 zl za dwie pary i nie wiem na które się zdecydować lub jakich innych szukać w takim przedziale cenowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba m isię że kix są od razu w oplocie i estetycznie zrobione więc znając juz chcoiaz jedna opinię je zamówię ;) Mógłby ktoś odpowiedziec jeszcze na pierwsze pytanie, mianowicie czy jest roznica miedzy masa 50mm -> 2 x 20mm do karoserii  a 2x 20mm bezposrednio do karoserii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kicxami jest jeden problem sa w oplocie w jednej "paczce" wiec jak by  jedne szlag trafil to prujesz wszystko a nie pojedynke. ale po za tym wiem ze to dosc porzadne rca. Prolinka mam na subie i rowniez  je chwale bo przyzyly juz 2 pary innych rca.

Co do masy to wg mnie zadna roznica. abys dobrze je zmontowal do blach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wtyczki RCA w Prolinkach wymieniałem na kątowe bo ori nie mieściły się za radiem, w domu też tylko Prolink. W porównaniu do marketowych RCA - niebo a ziemia. Żyłka miedziana, izolacja, folia alu, oplot miedziany (a nie zwykła żyłka puszczona z jednej strony) + kolejna warstwa izolacji. Przewody ładnie się prezentują, są jak dla mnie bardzo elastyczne... Chinole jak pewnie każde inne ale wykonane na wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam mieszane uczucia co do kicxow. Mam je u siebie i rzeczywiście wyglądają porządnie, ale tak jak kolega wcczesniej pisal końcówki mają średnio zwlutowane, mi zaczęły strzelać po jakimś czasie. Poza tym nigdy nie myślałem ze to może być możliwe ale kicxy u mnie pogorszyły górę ( wcześniej miałem jakiś stary wysoki model dietzy), także także szykuje się do ich wymiany.

 

 

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...