Skocz do zawartości

Peiying - opinie byłych posiadaczy/posiadaczy


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ogólnie dotyczy tej firmy, czy naprawde robią totalną kiche jak voice kraft itp ? moze stosunek ceny do jakości jest ok ? (wiadomo JL, re audio, infinity, hertz itp zawsze bedą przebijały je jakościowo) ale patrząc na same wzmacniacze nie jest z nimi tak zle tanie i mocne ? co o tym sądzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem wzmacniacz i głośnik 12" peiyinga. Wzmacniacz to jak to sie mówi "szału nie było" natomiast głośnik niby lipna firma a miał 250 RMS i pod dobrym wzmakiem dobrze grał. Moim zdaniem te wzmacniacze za taką cenę oferują niby tyle RMS-u na papierze a zmierzone mają na pewno mniej. Taka odwrotność Rockford Fosgate:) Tak jako ciekawostkę podam,że Carpower HPB 1502 ma niby 500 RMS przy 4 Ohm w mostku a jak dokonali pomiaru to okazało się ze ma 404 RMS. Czuję,że u peiyinga też tak bedzię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie dokładnie tego wlasnie spodziewam przy wielu firmach, nawet tych lepszych zdaza sie :rotfl: ale jesli widzialem wzmacniacz peyiynga 1200 w mostku rms za 500 zł chyba to nawet dojąć mu 400 wat i bedzie i tak super wynik, pod takim kontem rozumowania myslalem :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wzmacniaczy peyinga to niemam zastrzeżeń zapraszam na elektrode są tam zdjęcia środków wersji 500W rms na mostku i ktos sprawdził moc i powiem szczerze że są firmy "lepsze" co bardziej odstają od podawanych mocy znajomy hurtownik powiedział mi że tylko wzmacniacze im wyszły bo radia i głośniki to zwykły szajs made in china
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofery Peiyinga według mnie sa bardzo dobre jesli wziac pod uwage to ile kosztuja a jesli chodzi o to co potrafia rowniez nie mam zastrzezen. Sam mam dwa 12' po 250RMS modelu nie pamietam spiete w 2OHM i napedzone Alpine 1005 a to co wyprawiaja to nie jeden JBL by pozazdroscił. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układy wykorzystane do zbudowania tych wzmaków to dośc niska półka. Zazwyczaj gwarancja nie pomaga jak padają bo powiedzą ze z niewłasciwego uzytkowania. Polecam kupic jednak cos markowego niż denerwować się potem i szarpać z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co wyprawiaja to nie jeden JBL by pozazdroscił.

 

 

Nie to żebym się miał czym chwalić (bo nie ma). Ale mój koleżka ma JBL GTO-1204 BP-D, czyli 2x30cm w BP, pod jakimś PYLE i słychać go z kilometra (co najmniej), ale czy to jakiś powód do zazdrości jest to nie wiem :P

:wstyd:

 

 

 

Co do Peiying'a to nadaje się do amatorskiego dB dragu, czyli 2x12'' typu yakuza itp. Jak kolega napisał, nie są budowane na dobrych podzespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co wyprawiaja to nie jeden JBL by pozazdroscił.

 

 

Nie to żebym się miał czym chwalić (bo nie ma). Ale mój koleżka ma JBL GTO-1204 BP-D, czyli 2x30cm w BP, pod jakimś PYLE i słychać go z kilometra (co najmniej), ale czy to jakiś powód do zazdrości jest to nie wiem :P

:suchy:

 

 

 

Co do Peiying'a to nadaje się do amatorskiego dB dragu, czyli 2x12'' typu yakuza itp. Jak kolega napisał, nie są budowane na dobrych podzespołach.

 

 

prosze o przeniesienie do dzialu humor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...