Skocz do zawartości

Kompletny zestaw audio/video + autko gratis


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych.

 

Z racji potrzeby kasy jak i zwolnienie miejsca parkingowego sprzedam mój długo zbierany, montowany i strojony zestaw audio.

 

W skład zestawu wchodzą: 

1 - radyjko Alpine CDA-7897

2 - kompletny zestaw przedni z najwyższej serii Macroma -  EXT.MW6 + EXT.MD4 +EXT.T28

3 - subwoofery 4 x RE REX-8D4

4 - wzmacniacz Helix A4

5 - wzmacniacz Genesis SA30

6 - wzmacniacz DLS A6

7 - kompletny zestaw CAR PC wraz z monitorem dotykowym

8 - interfejs AUX/ainet ALPINE

9 - wszystkie pierdoły instalacyjne - kable bezpieczniki, rozdzielacze itp (stiger/soud quest)

 

Opis całej instalacji jak i zdjęcia dostępne są w tym temacie  :wink: 

 

 

 

Cena jak mnie interesuje za cały zestaw to 7000zł całe auto w który jest wszystko zamontowane dodaję gratis  :rolleyes:

Auto niestety w chwili obecnej jest trochę zapuszczone stoi od zeszłego lata pod chmurką i w tym roku nie było jeszcze odpalane - ale o to się nie boję bo wiem że zagada jak tylko dostanie świeżego paliwa  :)

 

Proszę nie pytać o cenę poszczególnych elementów ponieważ na chwilę obecną chciał bym sprzedać wszystko w komplecie - strasznie dużo czasu jak i serca włożyłem w montaż tego wszystkiego i trochę mi szkoda to wszystko rozmontowywać  :/ Wiem że to raczej mało prawdopodobne ale może jednak ktoś się znajdzie chętny przygarnąć Corsolta  :]

 

Jeżeli auto w całości nie znajdzie nowego właściciela przez około miesiąc (w maju mija termin opłaty drugiej raty OC) wtedy wszystko wymontuję i sprzedam osobno  :wink2:

 

Cena na chwilę obecną nie podlega negocjacji ponieważ jest to suma wartości wyżej wymienionych elementów w "normalnych" cenach a całe auto wraz z zabudową jest naprawdę gratis  :wink2:

 

Osoby poważnie zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny ( 501 791 467.) a chętnie udzielę wszystkich informacji.

 

post-350-0-72042000-1397202132_thumb.jpg

post-350-0-56094600-1397202158_thumb.jpg

post-350-0-14043800-1397202179_thumb.jpg

post-350-0-61503800-1397202193_thumb.jpg

post-350-0-14302500-1397202504_thumb.jpg

post-350-0-48986400-1397202509_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...