Skocz do zawartości

Znaleziska w aucie/sprzęcie CA


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W moim golfie 3 na środkowej konsoli jest na dole pod popielniczką schowek - magazynek na kasety, a w schowku jak już na spokojnie oglądałem auto znalazłem niemieckie disco polo, takie a la ludowe, więc może mój szmelcvagen był jednak od " Dziadka "  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nic nie znalazłm ciekawego, po za jakimiś zgubionymi drobniakami, ale rozbierałem w celu usunięcia usterki auto mojego kolegi, było to wiele lat temu, ok 20, kupił kadeta GSI, wtedy auto wypas, i od początku słabo ogrzewanie działało , w pewną sobotę je rozbieramy, a dokładnie deskę żeby się dostać do nagrzewnicy, i jakiez było nasze zdziwienie, gdy po zdjęciu deski zaczeły na paczki z papierosami wylatywać z wszystkich kanałów. było tego coś ponad 100. Okazalo się że kupił auto na giełdzie od niby handlarzy, a okazali się przemytnikami, i gonili trefne auta , które już na granicy były notowane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś miesiąc a może nawet i 2 po zakupie auta i wymianie radia znalazłem pendrive 8gb jakiejś firmy "shark" na półce pomiędzy radiem a stojakiem na napoje (golf 4). W schowku jest taka wkładka na małe papiery i tam znalazłem mnóstwo zdjęć klamek zamków, blokad itd robionych takim "polaroidem" co od razu wywołuje zdjęcia. Wyglądały na robione w nocy z fleshem. Myślałem ze koleś od którego kupiłem auto to jakiś złodziej co zamki i klamki rozkręca. Okazało sie, że to przedstawiciel handlowy jakiejś firmy i te zdjęcia to podstawy do zwrotu czy coś takiego. Oddałem mu je i bardzo mi dziękował ;D sam się w sumie upomnial, ale pendrive znalazłem dopiero później.

 

Kolega sprowadził auto z niemiec z nokia 6120c identyczna jak ja miałem wtedy (symbian). Była bezceremonialnie w schowku i jakoś jej nie zauważył...

 

W aucie z salonu w 2011r znalazłem kość pod maską... Wyglądała na świńska z racicy. Chociaż twierdzę, że szczur ja jakoś wcisnal tam już u mnie w garażu.

 

I może nie w temacie, ale mój kumpel miał golfa 3, z jakiejś edycji Rolling Stones. Jakas naklejka, coś na drążku biegów i w sumie wszystko. Po sprzedaży auta do kolegi handlarza (tego od noki) okazało się, ze po wypraniu wszystkie fotele były w napisy czy loga zespołu. Ale wtedy juz go nie widziałem ;D autem jezdzil jakieś 2 lata i nikt nie wiedział ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W 94r na praktykach w serwisie szukaliśmy dowodu rejestracyjnego od samochodu. Ja szukałem z lewej strony. I całe szczęście. Bo szefo szukał z prawej , zakręcił łapą w schowku i wyłowił....... ogromną nakładkę z czółkami na fujare..... Jego minę mam do dzisiaj przed oczami......po 10s zatrybił i postrzelał sobie z tych czółek pociągając je raz po raz....po czym stwierdził "chyba muszę umyć ręce" - ( fakt, miał je usmolone w oleju od diesla......)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...