Skocz do zawartości

Znaleziska w aucie/sprzęcie CA


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc na fali dzisiejszego mojego nabytku zacznę temat.

 

Jako że mam kłopoty ze zmieniarką kupiłem dzięki Robeekk cha1204

 

Przemiła dama przez elefon powiedziała mi ze zmieniarka działa bez zarzutu i że jest na 10 płyt!

 

Wspomniałem że powinna być na 12 ,powiedziała że doliczyła się 10

 

No dobra biorę ,co mi tam.

 

Zmieniarka przyszła i faktycznie dało sie doliczyć 10 sztuk.

 

Dwie były załadowane ;P

 

Tak więc stałem sie posiadaczem ( przy okazji )poza sprawną zmieniarką:

 

Whitnej Houston ori

 

Soul MIX 98" maxi dance nagrywka

 

Bravo Hits nagrywka

 

Dj. Seba mix nagrywka

 

Sebcio 04   56-59 nagrywka

 

Britney Spears nagrywka

 

Tony Braxton ori

 

Kylie Minogue nagrywka

 

Pop ballads golden hits ori

 

Robbie Williams ori

 

Sebcio Best of Best 5/10/99  nagrywka

 

Bardzo się ucieszyłem gdyż sety Sebcia zapowiadają się dobrze.

 

Co do samochodu to z rzeczy które znalazłem po zakupie:

 

Ładowarka do starego szajsunga

 

Jajka w tylnej  półce

 

Chinche w bagażniku

 

Anetenkę po zdaje się zestawie tel.

 

Oryginalna nie otwierana apteczka z 99"

 

No i HIT zapas na 4 śruby 175/55r14 a asterix stoi na oryginalnych 16" i na 5 śrub ;P

 

Luźny temat więc opisujcie Wasze hiciory ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Podobnie miałem z zakupem radia becker i zmieniarki do niego bez kabla(niesprawna). Radio miało czytać płyty, a nie czytało więc poszło do zwrotu, a zmieniarka za fatygę została pełna ori płyt

Pink Floyd nawet na ostatnim niedzielnym spocie przygrywał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadnę, zapalniczke zgubiłeś , ojro wydałeś a fote dalej masz :D

 

ja w 2 czy 3 zmieniarkach miałem płyty, ale nic specjalnego niestety , w radyjkach też się często trafiają. 

 

z trabantem w pakiecie miałem dwa wiadra piasku i ze 2 kilo blaszek pocztowych z krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leki uspokajające (wg opisu w necie, niemieckie) za schowkiem pasażera, sporo drobnych euro.

 

U znajomego w A4 które ostatnio kupił, jak go sprzątaliśmy, to pod tylną kanapą było spokojnie z 2kg wyłuskanych nasion, jak by buszowała tam jakaś wiewióra lub inny chomik, do tego w tym samym miejscu 2-3 strzykawki, kupon lotka francuskiego (udało nam się dokopać do wyników w necie, był pusty). W bagażniku zaś pod kołem zapasowym rozdeptane opakowania od jakichś części i pasek wieloklin od niewiadomo czego :) Z innych gadżetów nigdy nic mi się nie trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie mitsubishi od młotka z Poznania, przy sprzątaniu nawet się ucieszyłem! Miała, wg opisu, jeździć tylko po Niemczech i była sprowadzona trzy lata wcześniej(ok 2010). To by się zgadzało bo znalazłem:

-od chu@#$a drobnych euro,

-jakieś niemieckie paragony

-pierścionek(nic drogocennego, bardziej zabawka)

-zegarek(jw.) i kilka innych drobiazgów.

I wszystko było by ok gdybym nie znalazł wprasowanej od spodu w dywanik gumy DONALD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w samochodzie , ale kiedyś kupiłem piec od Niemca. Paczka przyszła zgodnie z planem, wszystko ładnie zapakowane.

Otwieram, a w środku koperta i 5 ojro zwrotu kosztów przesyłki, bo helmut dokładnie nie wiedział ile to będzie kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie w samochodzie , ale kiedyś kupiłem piec od Niemca. Paczka przyszła zgodnie z planem, wszystko ładnie zapakowane.

Otwieram, a w środku koperta i 5 ojro zwrotu kosztów przesyłki, bo helmut dokładnie nie wiedział ile to będzie kosztować.

 

:ok: za podejście :]

 

Mi się udało jedynie kilka eurocentów znaleźć w poprzednim autku  :P

 

Za to w aktualnym aucie w odtwarzaczu siedziała CD z muzyką Disco Polo z jakiejś gazety kobiecej - no i oczywiście na 1 miejscu hit "Żono moja"  :D  :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może nie w samochodzie , ale kiedyś kupiłem piec od Niemca. Paczka przyszła zgodnie z planem, wszystko ładnie zapakowane.

Otwieram, a w środku koperta i 5 ojro zwrotu kosztów przesyłki, bo helmut dokładnie nie wiedział ile to będzie kosztować.

miałem dokładnie tak samo, 6 ojro w woreczku - szacuneczek dla nich za podejście :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się kiedyś kupić Pioneer'a KEH-P9700R ze zmieniarką.

Jakież było moje zaskoczenie, gdy w paczce znalazłem DEX-P99R wraz ze zmieniarką.

Sprzedająca wyjaśniła, że po awarii jednostki, w serwisie wymieniono jej KEH'a na DEX'a ponieważ kaseciaków już nie mieli.

 

Dość częste jest również, że Niemcy do przesyłki dokładają dodatkowe elementy wyposażenia, o których słowa nie było w treści ogłoszenia - typu okablowanie, pilot, instrukcja itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...