Skocz do zawartości

przycisk stycznik uchylnej szyby citroen c5 kombi


csbiczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Panowie potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu takiego przycisku jak na foto poniżej. Przycisk pochodzi od uchylnej szyby w klapie tylnej w citroenie c5 kombi 2006r. Jak widać do tego dostała się woda i przerdzewiała blaszka. Poza tym mam przełamany kabel ale to wiem jak sobie naprawić, pytanie gdzie tylko dorwać w/w przycisk(może być zamiennik cokolwiek). No i żeby to nie były ceny z kosmosu jak np na allegro 200zł za uzwany z całym uchwytem:)

http://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/hjsr3xq2504fyqdbuai7_1395842351.jpghttp://obrazki.diyaudio.pl/10663/thumbs/d33r7r01x5mgrlrjuqx2_1395842311.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlej naprawe tej szyby...zęby na tym połamałem (zapiekła mi się tam śruba od wycieraczki) poddałem się .

Tam sie uwala ściezka przewodząca to, (że walnął Ci ten mikrostyk to 1% prawdopodobieństwa) na szybie mam gdzieć tutka do naprawy tego ale na kompie w PL . Jak co to wal w okolicach świąt będe chwilę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlej naprawe tej szyby...zęby na tym połamałem (zapiekła mi się tam śruba od wycieraczki) poddałem się .

Tam sie uwala ściezka przewodząca to, (że walnął Ci ten mikrostyk to 1% prawdopodobieństwa) na szybie mam gdzieć tutka do naprawy tego ale na kompie w PL . Jak co to wal w okolicach świąt będe chwilę w domu.

na 100% mikrostyk jest uwalony bo się rozsypał po otwarciu:) zgnity wpizdziet;) Co do tutka naprawy kabla to tez mam i to sobie ogarne, tylko musze takiego mikrusa dopasowac, a jak nie to jakis przycisk zrobie gdzie indziej i tyle. Sruba od wycieraczki tez mi sie przypiekla ale wd40 pomogło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...