Skocz do zawartości

Dobry,sprawdzony gazownik śląsk


MichuPG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W silnikach z serii Vr5 Vr6 W8 W12 problemem nie jest kąt wkrętek , a ich długość :]

 

Wcześniej zacytowałem i napisałem "Ale w 15min tak jak wcześniej wspomniałeś" miałem napisać " wspomniał" ale kiedy dostrzegłem tą różnicę edycja mi już wygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fakt. Szczególnie kiedy znajomy. A obcy lata, olewa przeglądy, tankuje co popadnie i auto lata jak wściekłe.

 

Co do E46 to latają bez problemu , o ile graty, montaż , i strojenie poprawne. Czasami cewki sobie nie dają rady z irydowymi świecami , problem jest jak padnie czujnik położenia wałka rozrządu , bo wtedy sterownik BP przechodzi w tryb awaryjny w systemie fullgroup , nie chce chodzić na gazie a na bp chodzi i muszę robić wykład dlaczego nie chodzi na lpg skoro na bp chodzi :) odmy w kolektorach pękają (membrana odmy) wtedy na bp prawie gaśnie a na lpg gaśnie. Ale tak po za tym bardzo fajne motory. No może oprócz wolnego miejsca i odpowietrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że podzieliłeś się wiedzą i doświadczeniem.

Ja pisałem na swoim przykładzie i że przebiegło wszystko bezproblemowo  , ale jak by były problemy to też bym walczył do rozwiązania problemu. Nie lubię się poddawać bez walki.

 

W sumie to sam siebie nie poznaję bo jeszcze dwa lata temu gaz dla mnie to był tylko do zapalniczek, a teraz nawet jest w dieslach

 

 

 


Oooo cóż to za wtryski ? Valdemary ?..... :rotfl:

zapytam już jutro bo ostatnio wymieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wiem z czym oni mają problem, jak latają jak wściekłe

Mamy kilku klientów. E65(nowsza seria 7, ta najbrzydsza). 4.4 oraz 4.8 V8.

Notorycznie uskarżali się na check-engine na gazie. 

Po skasowaniu adaptacji silnika i jak jeździli tylko na PB spokój. 

Byli kilka razy na poprawkach i nadal to samo, trochę może mnie, ale niestety nadal. Już sobie odpuścili temat. Po prostu poddali się

W silniku za każdym razem błędy mieszanki

Nie wiem jaka instalacja jest zamontowana, jak to jest zamontowane itp. To nie moja brocha, więc tego nie ruszałem

 

 

 


Ale w 15 minut tak jak wcześniej wspomniałeś ?

Pomyliły Ci się osoby. To nie ja twierdziłem, że to kwestia 15min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazownik, dnia 26 Marz 2014 - 20:48, napisał:

 

Ale w 15 minut tak jak wcześniej wspomniałeś ?

 

Pomyliły Ci się osoby. To nie ja twierdziłem, że to kwestia 15min ;)

 

 

 

Wiem , dlatego napisałem sprostowanie :

 

 

Wcześniej zacytowałem i napisałem "Ale w 15min tak jak wcześniej wspomniałeś" miałem napisać " wspomniał" ale kiedy dostrzegłem tą różnicę edycja mi już wygasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NEVO jest debeściak , tym bardziej że w nim siedzi kilka moich pomysłów i tygodni testów. Po za tym miesiąc temu wysłałem listę 13 nowych funkcji i modyfikacji które by się przydały . Nad stagiem wszyscy się modlą , a ja myślę że to poprostu moda w tej dziedzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...