Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 na jednego KOZAKI ... 6 na jednego z kosą to już "kozaczki" ... dobrze im tak , mógł ich pochlastać jeszcze ....

 

btw ten tym naprawę ogar ... dostał strzały , poczekał do dogodnego miejsca żeby nie otoczyli go i kosa w ruch ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie sie trafiaja.. Mój znajomy pracował kiedys na małej stacji benzynowej i kończył o 23.00. Spisał utarg, kase wziął a wychodząc został napadniety przez 3 rzezimieszków..

Po 2minutach zadzwonił.. Najpierw na policje, a potem na pogotowie, żeby zabrali 3ziomali z asfaltu..

A mówi sie że karate to tylko w TV :P

 

Mój ziomek - Janek, 190cm wzrostu, 107kg wagi i czarny pas-nie tylko u spodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.

 

Dotarliśmy pod scianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod

 

każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się

 

ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się

 

długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć

 

jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze

 

świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."

 

 

 

I tutaj następuje wersja GOPR-owców:

 

"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi

 

idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja dzieje się przy barze

rozmiawia klient z barmanem i opowiada mu kawał:

-Wiesz jak nazywa się zupa z wielu kur?

barman odpowiada

-yy... nie

-rosół z kur wielu

 

Barmanowi kawał się spodobał idzie do szefa i się pyta

-Wiesz jak nazywa się zupa z wielu kur?

-nie

-rosół chu.u

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre mogą powodować niesmak:

 

 

 

Parka namiętnie całuje się w parku na ławce. W pewnej chwili ona przerywa :

- Wiesz kochanie, chyba połknęłam twoją gumę do żucia.

On jej na to :

- Nie, to katar.

 

Babcia prosi dziadka.

- Zrób mi mi**tkę..

- A tam stara, nie ma mowy!

- No zrób!!

Dziadek w końcu się zgodził. Robi, robi i.. wybiega do kuchni... Znowu robi, robi i.. znowu do kuchni!! W końcu skończył.

- I co podobało się??

- Staaary, bosko było, ale po co ty tak do tej kuchni latałeś?

- Bo widzisz tyle sera tam masz że w końcu musiałem chlebem zagryźć....

 

 

Panna młoda i jej mąż. Noc poślubna, leżą w łóżeczku. Atmosfera cud miód.

Nagle:

- Kochanie, jestem jeszcze dziewicą. Nie mam zielonego pojęcia o tym seksze, seksie, czy jak mu tam. Możesz mi to najpierw jakoś tak po ludzku wytłumaczyć?

- Oczywiście dziubeczku mój kochany Ty. Ujmijmy to tak, to co masz między nogami to więzienie, a to co ja mam między nogami to więzień. To co robimy? Wsadzamy więźnia do więzienia.

I tak kochali się po raz pierwszy. Mąż z błogim uśmiechem na twarzy padł na poduchę, żona zachwycona całymi igraszkami mówi:

- Słoneczko... więzień uciekł z więzienia.

- No to trzeba go zaaresztować kolejny raz.

Spróbowali tego w innych pozycjach itd itd. Mąż po którymś razie pada na poduchę, sięga po papierosa, nagle słyszy:

- Kochanie, nie wiem, może mi się tylko tak wydaje, ale mam wrażenie, że więzień znów uciekł.

Na to mąż resztką sił krzyczy:

- Przecież on nie dostał [tiiit] dożywocia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znam przypadek z civicklub.pl, gdzie jest wątek dotyczący tego auta. Z tłumaczenia właściciela wynika, że nie dojechał do końca na lawecie, przez co zaczep nie siedział odpowiednio "mocno" na haku i podczas zjazdu z górki laweta zaczęła napierać na Audi przy luźnym haku, stąd brak opanowania lawety. Wspomniana "pizda" holującego, gdyby była odpowiednio wcześnie mogłaby wszystkiemu zapobiec.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...