Skocz do zawartości

Śmiech to zdrowie


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na wieś przyjeżdża syn rolnika (Amerykanin, który słabo włada PL). Ojciec mówi mu, że ma wyrzucić gnój. Syn odpowiada: "What?", na to ojciec: "Łot krów" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

szkoła u mnie aż huczy tym kawałem, nauczyciel od angola posmarkał się ze śmiechu :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sztuczne bo gosciu to by uciekła na 1wszych swiatłach. w dodatku takie jazdy z tak strachliwym pasazerem przy 200km/h.. łatwo o wypadek. W dodatku drugi pasazer to dodatkowa waga nad ktora nie ma sie kontroli.. Ale fajny filmik, chociaz ustawiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przedszkola do Opola

Prowadzacy: z kim przyjechales?

Dziecko: z mama i tata

Prowadzacy: a kto cie w domu oglada?

Dziecko: babcia i piesek

Prowadzacy: a jak ma piesek na imie?

Dziecko: Burek, ale tato mowi na niego yebany sierściuch

 

 

Przykład z życia:

''Już trochę wcięci idziemy do klubu i wpadliśmy na genialny pomysł, kto podejdzie do lasek i powie najlepszy tekst, ten pije do końca imprezy na koszt innych.

Na pierwszy ogień poszedł kolega, podchodzi do dwóch lasek i mówi:

- Cześć dziewczyny! Mam zayebisty paprykarz w domu, może wpadniecie na dwie kromki?

Mina lasek bezcenna, padliśmy ze śmiechu. Wygrał jednogłośnie'' :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk wybrał się z Krecikiem na włam. Wleźli do domku myśliwego no i po ciemku macają co warto skroić. Krecik ma większego czuja i znajduje sporo fantów, ale Jeżyk też daje radę. W pewnym momencie Krecik wymacał lufę od fuzji i włożył do środka głowę. Traf chciał, że w tym samym czasie Jeżyk wymacał kolbę. Nie trzeba długo tłumaczyć, że Jeżyk nacisnął spust... ...Huk, wystrzał.... Krecik leży bez głowy na podłodze i trzęsie się w konwulsjach. Podsuwa się Jeżyk, wymacał trzęsące się ciało Krecika i mówi: Ku... ch... , nie śmiej się, bo ja chyba ogłuchłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi kobieta do spowiedzi:

- Proszę księdza, zgrzeszyłam. Kochałem się z mężczyzną.

- Nic w tym złego córko Boża.

- Ale on mie kochał w drugą dziurkę.

Ksiądz zniesmaczony i poirytowany mówi podniosłym głosem:

- Piekło

A kobieta:

- I piecze do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...