Skocz do zawartości

Pytanie do elektromechaników (alternator)


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuce w sumie altek na stół w pn ale może ktoś juz spotkał sie z taka akcja? Mianowicie:

 

Vag 1.9 tdi, Bosch 120A

 

Raz na jakiś czas zapaliła sie kontrolka ładowania ale koles miał problem z sprzegiełkiem... Durny ja nie zmierzyłem czy było ładowanie wczesniej, wymieniłem sprzegiełko na nowe ale łądowania nie ma... 

 

Na wypietej wtyczce jest napiecie na wzbudzeniu na jednym z pinów a drugi odpowiedzialny za kontrolke jest ok bo po zmasowaniu kontrolka sie zapala.

 

Generalnie kontrolka sie nie zapala ale ładowania nie ma, szczotki sprawdzalem i wizualnie są... ŁAT DA FUK goin on, bo ja sie troche gubie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Jest błąd 00515 g40 ale podobno na nie odpalonym silniku zawsze ma ten błąd, a mam problem z tym autem bo kupiłem z zerwanym paskiem rozrzadu Glowica poszła na śmietnik kupiłem 2 założyłem i chodził wtedy na 3 cylindry po zmierzeniu ciśnienia na 3 było 0 Glowica poszła do regeneracji, założyłem ją pale i nic. Nie wiem za co mam się zabrać, miał może ktoś taki problem ? A jest możliwość że benzyna wyplukala olej z pierścieni i przedostaje się do miski ? Bo daje benzyna z oleju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa podaje

Auto chodziło na głowicy przed regeneracją i miało ponad 10 barów może coś jest nie tak z pierscieniami korowód nie były sprawdzane

Panowie auto odpalilo. Trzeba było na holu pociągnąć na 2 i odpali pozdrawiam serdecznie i dzięki za zainteresowanie się zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...