Skocz do zawartości

Dego Master i Brax Matrix 1.1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę aby był problem z "rozjechanym" profilem brzmienia, wręcz przeciwnie, ciekawe zestawienie gdyż, moim skromnym zdaniem Dego ma ciekawsze woofery od Braxa, zaś 1.1 to ten lepszy względem tw z Dego. Master ze świetną średnicą i twardym zwartym dołem, jest szybki, kopliwy, zaś 1.1 to także nie cieplutki tw, więc może wyjść takie granie z "pazurkiem" rockowym, ale nie męczące mimo wszystko sposobem prezentacji góry.

Ba , ja bym się pokusił o "załatwienie" od kogoś (spytaj Gazownika jak tam stoi ze zmianą auta i systemu) Masterów na odsłuchy, i posłuchał ich pod tym mocnym RF, może wyjść niezłe zaskoczenie....  :wink:  Bo niestety jakoś tak myślę ,że M1 to za dychawiczny piecyk dla nich... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ciekawość mnie nachodzi, to wszystko.

Może wyjść całkiem dobrze takie zestawienie, może trochę inaczej niż masz obecnie ale pewnikiem nie gorzej, no ale do Masterów to już ten RF na dłużej by musiał zabawić bo one już całkiem dużo prądu połykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamu ma lub miał Dego w 3 wayu z 1.1 i 2.1.

 

Porozmawiaj z Nim może testował jak to gra. Może - jak będzie miał czas i chęci - też pobawić się w 2 Way bo chyba ma aktywkę

 

Wiem że jest na etapie zmiany samochodu i może będzie pozbywał się komponentów swojego systemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja myślę że może to być dobre zestawienie, sam miałem wrzucić do 1.1 mastery,ale nie zdążyłem, według mnie najlepiej grały w BMW 1 Maniola, niestety nie miałem ich do testów, z moich obserwacji wydaje mi się że lubią małą kubaturę drzwi, takie domysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kontynuując wątek ciekawości - jaki jest punkt podziału oryginalnych zwrotnic w zestawie Master?

 

z tego co sie orientuje to te zwrotnice są tylko na obrazku, nikt ich jeszcze nie widział w realnym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...