Skocz do zawartości

Ciekawa zwrotnica


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zamierzam zakupić głośniki. Do zestawu jest dołożona zwrotnica nieoryginalna (podobno JBL, przynajmniej tak jest napisane na jednym komponencie). Były zamienione oryginalne zwrotki z zestawu Hertz HSK na właśnie takie. Mało doświadczony jestem, nie za bardzo widzę sens takiego rozwiązania, a szczególnie że te "nowe" zwrotki prezentują się dość ciekawie:

i85w.jpg

 

Ktoś może mi opisać, czy aby wymiana zrotki hertz na te pokazane (Sinuslive CR 3, chociaż w google grafika wygląda to zupełnie inaczej) była opłacalna? I czy to jest faktycznie jakikolwiek sprzęt? Czemu komponentów jest tak mało? I czy może odpowiedź na te pytania jest nazbyt oczywista...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiąc po ludzku - czy to nie jest po prostu jakaś chińska podróbka? Wpisując ten model w google grafika wypluwa zdjęcia zwrotnic zapchanych komponentami, a tutaj są aż trzy. Ja rozumiem, że mogą być różne specyfikację produktu o podobnej nazwie, ale żeby aż tak drastyczne różnice?  Przecież to wygląda jak... wygląda.

 

Z dość specyficznej rozmowy ze sprzedającym zrozumiałem (w sumie nic wprost nie mówi, nawet o stanie mówi "jak były w samochodzie, to grały dobrze :) ), że montował je w jakimś zakładzie, zakupił jako nowe i mu na miejscu zwrotki wymienili. Dziwnę to trochę i się tak zastanawiam kto kogo robi - czy zakład sobie dorobił na nieświadomym kliencie zamieniając dobre, nowe zwrotki hertza na te, ehm, JBL, czy to sprzedający coś kręci...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz na forumowej giełdzie zestawy głośnikowe od pewnych/sprawdzonych ludzi. Ewentualnie załóż temat w dziale "kupię". No chyba, że lubisz sobie tak gdybać o grzebanym sprzęcie i o tym kto - kogo - w co robi ... mi osobiście szkoda by było czasu na takie rozmyślania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze się spytałem...

 

Pozdrawiam, jeśli temat wadzi, proszę o zamkniecie...

 

Nikomu Kolego nie wadzisz i nie masz za co przepraszać, przynajmniej jeśli chodzi o moją osobę. Problem polega na tym, że sam ładujesz się w bagienko. Nie szkoda Ci czasu i kasy?? 

Ewentualnie możesz kupić te głośniki z myślą o aktywce, wtedy zwrota nie będzie potrzebna i będzie gites o ile same przetworniki nie dostały w kość.

 

Pozdrówka

 

PS. Z tą zwrotnicą to tak trochę jakbym zadał Ci pytanie: "mam samochód X, ktoś dodrutował mu przepływomierz z samochodu Y i się to jakoś trzyma, będzie latał?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...