Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Osobiście gratuluję odwagi, że zmieniasz cały system przedni, to radykalne kroki. Mam nadzieję, że nowy system Ci się bardziej spodoba, takie też chyba było zamierzenie :) Pochwal się jak gra w porównaniu do poprzedniego systemu jak już to ogarniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze piszesz tylko o kupowaniu i kasie

 

kasie - rzadko kiedy, kupowanie - kto co chce to kupuje.

 

wszyscy już zauważyli że bacznie obserwujesz serwisy aukcyjne :P

 

nie tylko ja :P

 

za pierwszym razem, kupujący był problemowy, za drugim już nie

 

właśnie to było sedno tego pytania ... i nic więcej, dobrze że się udało, z resztą wiesz jak Polaków tam traktują często gęsto, bo masz z nimi styczność już dłuższy czas :)

Niech się sprawują :)

MM-y mnie nie interesuje, F6 co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem przekonany, że autor wątku nie wykorzystuje w 100% posiadanych w danym momencie głośników. Zestaw DLSa ze zwrotnica własnej roboty. Hmmm...kiepsko to widzę.

Coraz więcej, coraz drożej...końca nie widać..

Nie sztuka bowiem kupić drogie klocki. Sztuką jest aby całość zagrała na 100% swoich możliwości, co w warunkach domowych bez odpowiedniego sprzętu i wiedzy nie jest czasami możliwe. Niestety obliczanie zwrotnic kalkulatorem z internetu to niezbyt wyszukana metoda projektowania systemu audio (zarówno sprzętu domowego jak i Car Audio). Nie pomogą nawet kondensatory firmy SCR.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze z tego co kojarze to hehe ta zwrotke robil metoda prob i bledow na sluch a nie na kalkulator wiec wyniki tego zabiegu sa zapewne zgola inne. Moim zdaniem system bardzo ajnie wystrojony, proponuje Ci abys sam odsluchal pierw systemu a najwyzej dopiero potem twierdzil ze to gra zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że autor wątku nie wykorzystuje w 100% posiadanych w danym momencie głośników.

 

jest to więcej niż pewne. pokuszę się nawet o stwierdzenie że nikt żadnego głośnika w 100% jeszcze nie wykorzystał.

 

Zestaw DLSa ze zwrotnica własnej roboty. Hmmm...kiepsko to widzę.

 

nie podoba się zestaw czy zwrotka ??

 

zwrotka nie jest oparta na pomiarach to fakt. ALE nie dążę do maksymalnie liniowej gry systemu gdyż mi się to nie podoba. lubię jak każdy głośnik ma swój charakter i potrafi zaskoczyć.

 

kondy nie są jakieś hajendowe to w końcu najniższa linia producenta

"zdziebko" lepsze warunki od autora wątku

 

że opiera ją na pomiarach ?? co z tego ?? weż zwrotkę z tempo 6 np. zestaw gra na niej jakby był z półki niżej. po zrobieniu zwrotek na podstawie cięć z radia grał już o wiele lepiej. może i producent ma warunki tylko nie koniecznie je wykorzystuje. może problemem jest to iż zwrotnica byłaby droższa od głośników.,

 

 

powiem że na chwilę obecną nadal grają dls-y i w końcu ich gra mi się podoba (jest o wiele lepiej niż na pikniku kiedy to koledzy mieli możliwość posłuchania)

 

a w niedługim czasie będzie może zmiana woofera :)

 

 

co do zestawu AD, to nadal czekam na słupki, bo wbrew pozorom nie tak łatwo je kupić.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz w mordę krytykantów (un)konstruktywnych wciąż mnogo.

hehepack domyślam się , że pora nie służy dłubaniu ale...wsadziłbyś już te ADeki i ...wygrzał porządnie do next pikniku :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...