Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

 

Mam pytanie do hehepack,

czy porównywałeś bezpośrednio Tb W3 do Dls up 2,5,a dokładniej dlaczego zdecydowałeś się na zmianę sśredniaków,

czy Dls Lepiej po prostu grają, a może z racji tego że to kopułka to lepiej rozprasza dźwięk ?? Czy nie jest teraz tak ze scena poszła trochę do dołu po przez wyższe cięcie Dls względem TB ( inne częstotliwości FS )

Stoję własnie przed wyborem średniotonówki do mojego systemu ( tec LS185 plus MP 7.28) i jak do tej pory byłem mocno nastawiony na Taniego chińczyka, no ale

Twoja zmiana średniaka zabiła mi klina :) no i pytanie jaka zwrotka poszła do DLS, od jakiej częstotliwośi teraz to gra ??

I chyba ostatnie pytanie, próbowałeś przy którymś ze średniaków zastosować podziały 1 rzędem ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy rząd od dołu przy 600-700 hz się nie sprawdza, głośniki grają za niskie częstotliwości.

 

zdecydowałem się na dls-a bo wniósł więcej życia w grę systemu

 

TB grał fajnie , liniowo ale nie miał swojego charakteru.

 

jakbyś chciał to lezy u mnie razem ze zwrotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz (albo moze próbowałes Ty lub ktoś na forum) ciąć tego średniaka(albo np TB W2..) aktywnie ze wzmaka dosyć nisko( np200-400hz) ??

Pytam bo mój wzmak ma regulowaną zwrotnice 12/24 db od 300hz (ARC Audio Se2075) i tak chciałbym ciąć od dołu średniaka, natomiast podział między Mid-em a tweeterem pasywnie 1 rząd. Ile byś chciał za same głośniki bez zwrotki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się kupi pierwszego Zapa to ani nie wiesz jak wpadają kolejne :P

 

zawitał Z300S2VX :D i gra baardzo zacnie na wooferze, który został dość nisko obcięty (425Hz / 6db/okt),

 

vegę w końcu ustawiłem jak należy i gra razem z wooferkami :)

 

wreszcie zaczęła mi się podobać gra systemu :super: mimo iż kierownikiem póki co jest Kenio WF431 :wstyd:

 

w planach jest zakup kilku białych mundorf-ów , nowego rozdzielacza masy (a może i całego zasilania) i może studio 500.,.

 

kilka fot :

 

IMG_9060.JPG

 

IMG_9061.JPG

 

IMG_9063.JPG

 

IMG_9066.JPG

 

IMG_9073.JPG

 

IMG_9071.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a dziś zawitał Studio 500 :zakochany:

 

szkoda opisywać jak gra :zawstydzony: , jest rewelacyjny :padam:

 

 

pomału będę się zabierał za porządki w kabelkach, bo póki co obecne wzmacniacze zdecydowanie mi odpowiadają :) (oby tak było jak najdłużej :P ) ale w tym temacie będę działał może jutro i oczywiście podzielę się fotkami

 

IMG_9851.JPG

 

IMG_9814.JPG

 

IMG_9831.JPG

 

IMG_9841.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...