Skocz do zawartości

Brak głośnikowej kostki ISO Golf 4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem jakis czas temu golfa 4 variant (wersja basis).

Niedawno postanowiłem zainstalować radio - którego nigdy  nie było.

Niestety pod zaślepką w słupku centralnym jest tylko jedna 8 polowa kostka ISO z zasilaniem.

 

Czy oznacza to że auto nie posiada ani głośników ani kabli ?

Czy trzeba montować instalację od "zera", jeśli nie, to gdzie są wyprowadzenia głośników ?

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteśmy jasnowidzami co masz w aucie ;) dla pewności proponuje rozkręcić boczek drzwi i zobaczyć czy są głośniki. jeśli tak to raczej druga kość jest ;) jeśli nie ma to sam sobie odpowiedziałeś- musisz położyć kabelki i przylutować kostkę ;)  jakbym byl na Twoim miejscu to najpierw bym zrobił powyższe a później ewentualnie pisał niepotrzebnego posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zobacz pod pierwszą lepszą kratką, czy jest jakiś głośnik?

 

 

Przypomniał mi się kumpel- w pasku nie grały mu głośniki z tyłu.

 

Mówi do brata- weź zobacz, czemu to nie gra, może jakiś kabelek, albo coś.

 

Brat ściągnął kratki i mówi- no nie dziwię się, że nie gra.

 

Kumpel- no czemu?

 

Brat- bo  tu głośników nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Czy niepotrzebny post .... no nie wiem, z doświadczenia wiem że często jest tak, że konfiguracja aut jest standardowa i nie zawsze trzeba otwierać tapicerkę by sprawdzić i często użytkownicy wiedzą co w trawie piszczy (albo co nie piszczy)  :).

Niestety wujek google nie jest w stanie odpowiedzieć czy wszystkie wersje wyposażenia posiadały głośniki - czy nie.

Kolejna rzecz - może nie być głośników co nie znaczy że nie będzie kabli - czyż nie ?

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie raz zjawiali się u nas klienci szukający nietypowych kostek z instalacji do iso. Często okazywało się ze znajdowali luźne kostki od innych urządzeń w miejscu na radio w kokpicie. A iso łącznie z antenową było ukryte/przypięte do stelaża gdzieś głębiej.. Może wystarczy poszukać lekko dalej? Ostatnim razem właśnie w Audi albo VW Quad lock ze względu na wymiary ciężej ukryć przed klientem ale im się udało.. :D ps. jeśli jest zasilanie muszą być głośniki i antena.. Chyba ze ktoś zaopiekował się iso i wstawił jakaś zespoloną do danego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...