Skocz do zawartości

system za ok 8 tys?


set22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

duza jest roznica miedzy matami wygluszajacymi APP a stingerami??

 

bardzo duza... ciezar i mozliwosci tłumiace. Poza tym przy temp. ponizej 0*C APP nic nie robia (w sensie nie robia tego co powinny czyli tłumic) poprostu sa tam tylko i podnosza ciezar drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Chyba jednak mnie przekonaliscie do wygluszenia ok to maty stringera (juz zamowione) nad subami jeszcze sie zastanowie albo 3x10" albo 2x12" radio tez jest alpine 9812 rb to jedzimy dalej co wsadzic na przód? i co z pradem zeby nie zabraklo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód daj DLS R6A (w tych głośnikach jest potencjał, tylko potrzebują naprawdę dobrego pieca) i dać im watów hmmm np z:

 

-steg k 401 (puścić woofery/tweetery w bi-amping)

-helix h 400 (jak wyżej)

lub dać na pokład coś z DLS z serii "A" przykładowo A5 i wtedy będzie klasa

JL audio ma jeszcze fajne klocki przykładowo a 4300 itd itd

 

Wzmaki wymieniłem na szybkiego, wiadomo można coś dobrego znaleźć, ale trzeba zdecydować co ma iść w drzwi, konkretnie. To co w/w wymieniłem to tylko orientacyjne klocki na których śmiało można "oprzeć" swój przód.

 

 

Jeszcze tylko chciałbym Ciebie uczulić nad maksymalnym przyłożeniem się do wytłumienia drzwi nic na szybko i nic na odwal się. Jak to robisz pierwszy (pierwszy raz będziesz ściągał boczki w tym aucie) raz to poświęć jeden dzień (przed wytłumianiem) na zdjęcie boczków, wyjęciem z lodówki (musi być zimne) piwka i na spokojnym obserwowaniu i przeanalizowaniu drzwi co Cię czeka i dokładnym planowaniu dalszych prac. Jak masz jakieś wątpliwości to robisz foto w miarę dobrej jakości dajesz tutaj i pomożemy co nie co. Wiele osób jak robią pierwszy raz to zniechęcają się po tym jak zdejmą boczki i widzą niekiedy wymagające drzwi i przerasta ich to i wtedy robią to tylko żeby skończyć i mieć z głowy. Efekt przeważnie nie jest najlepszy nawet jak mają dobrej klasy maty na pokładzie.

Czasami żeby dobrze wytłumić drzwi trzeba poświęcić sporo czasu :), ale końcowy efekt wynagradza wszelkie trudy podczas prac. Drzwi to nie tylko blacha ale boczki (plastiki) którymi trzeba się zająć już po zamontowaniu przedniego systemu bo nie rzadko czasami lubią uzupełnić nam pasmo swoją grą :)

 

 

ps: jeszcze tylko ta 9012 nie widzi mi się w tej konfiguracji co się szykuję. Dał bym już tutaj coś z starej serii alpine 7xxx lub clarka jakiegoś :), ale tym zajmiemy się potem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czyli przód tez jest :) DLS r6a i jak mowisz ze bedzie klasa no to do tego A5;] (tak? :oczami: ) a co do wytlumienia no to z tym nie ma problem kumpel sie troche w tym kreci wiec bez obaw bedzie dobrze zrobione ;] (jak zloze to wszystko w calosc to mozna zrobic jakis spocik i posluchacie czy jest ok :) ) a ja dalej zastanawiam sie nad tym kompem do furki i sam nie wiem... :P ale dobra tym zajmiemy sie pozniej narazie mamy przod wutlumienie.. to moze teraz zastanowimy sie czym to zasilic?

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-02-13, 01:00 ]

hmm pomoże mi ktoś ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...