Skocz do zawartości

tania dobra laserówka


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba podobnie jak w przypadku starszego radia :) ale, od razu podpowiem Ci jedną najważniejszą rzecz. Szukaj czegoś do czego są tanie tonery lub tańsze dobrej jakości zamienniki. Od siebie mogę polecić urządzenia firmy brother (kilka takich jest w rodzinie) ale przekraczają budżet bo są wielofunkcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat ja, rodzina i kilku znajomych jedziemy na HP Laser Jet 2100

na allegro kupisz od ok 100zl

koszt tonera od ok 30zl

toner starcza (wg danych producentow na 5500str) na jakies 10 ryz papieru spokojnie (sprawdzone jak pierwszy kupilem drukarke i wszyscy u mnie drukowali)

jakosc wydruku zadowalajaca (zalezy glownie od jakosci czesci w tonerze)

minusy - olbrzymia, glosna, nie za szybka (nadal duzo szybsza niz kazda plujka)

po dokupieniu karty sieciowej + router mozna przebolec brak wi-fi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem aktualnie zainteresowany kupnem jakieś taniej w uzytkowaniu i zakupie laserówki, zainteresowały mnie te oferty : http://allegro.pl/samsung-ml2162-usb-wieczny-chip-toner-gw24-fv-i3910839745.html lub: http://allegro.pl/samsung-scx-3405-nowe-sklep-fvat-gw24-i3928982312.html miał ktoś albo może ktoś z użytkowników coś o tym sprzęcie powiedzieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od 3 lat posiadam:

Samsung SCX-4300 Series

 

Kupiłem 1.5 kg proszku do uzupełniania i drukuję wszystko jak leci :)

Nawet na studniach kumplom drukowałem pracę licencjacke/magisterskie...

 

Tak na prawdę to w ogóle nie odczuwam, kosztów ekspolatacji tej drukarki.

3 lata temu kupiłem ten proszek dałem chyba coś koło 100 zł (a może i mniej)...

 

Miałem trochę problemów ze zresetowaniem licznika, ale znajdziesz obszerny temat na elektrodzie o tym jak to zrobić (jak coś wyślę Ci odpowiednie pliki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem podobny dylemat... Kupiłem poleasingową Kyocera FS-1030D (19k stron "przebiegu") toneru około 40% miała...Zostało mi jeszcze z 10% a stron już ponad 1k wydrukowałem... Toner - zamiennik - około 40pln... Zapłaciłem za nią 150 + kurier... Jak się ta zyeb.uli to se taką samą następną kupie :D Mogę szczerze polecić - z resztę dużo osób poleca ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...