Skocz do zawartości

Kupię subwoofer + wzmacniacz


zientek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem zainteresowany zakupem zestawu do bagażnika, moje autko to Golf IV, zwyklutki 1,9TDi hatchback.
Interesuje mnie coś sprawdzonego i "złożonego" w taki sposób, żeby wzmacniacz dawał radę napędzić głośnik.
Ważne jest żeby ewentualna szerokość skrzyni nie była większa niż 95cm (bagażnik ma ponoć metr, ale 5cm zapasu zawsze warto).

W grę wchodzi konfiguracja 1 x 30cm, 2 x 30 cm, ewentualnie 2 x 25.
Wzmacniacz preferuje monoblock,
Ewentualny kondensator mile widziany.

Marzy mi się skrzynia strojona i złożona pod głośnik, coś powiedzmy >= 500W.
 

Co ważne, na starcie mówię, że osoba sprzedająca musi być gotowa na to, aby sprzęt zamieścić na allegro z chociażby 1 faktycznym zdjęciem (pomijając ewentualne wysłane do mnie), następnie podam tej osobie swój nick allegro i zwyczajnie kupie ten sprzęt.
Jestem zmuszony tak zrobić z takiego powodu, że dosłownie 2 tygodnie temu zakupiłem już głośniki przez allegro "po zakończeniu aukcji" i dogadałem się przez e-mail, niestety kupiłem kota w worku i walczyłem przez właśnie ostatnie 2 tygodnie, teraz odzyskałem kasę i chcę spróbować raz jeszcze. (Pamiętajcie, to ja pierwszy przelewam pieniądze.)

Cena? Zwyczajnie będę rozważał Wasze propozycje podchodząc raczej do tego w sposób relacji ceny do jakości. Prosiłbym o nie wysyłanie propozycji z subwooferami "budżetowymi" bo aktualnie mam super ekstra niesamowitego blaupunkta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...