Skocz do zawartości

Hifonics HFP-5RCA czy AUDISON BT2 450


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Szukałem jakichś informacji o tych dwóch sygnałówkach i szczerze mówiąc nic praktycznie nie znalazłem..

Mieliście z nimi do czynienia? Które byłyby lepsze?

Na allegro mają praktycznie te same ceny (68-69zł)

Czy może coś innego byście polecali w tej samej cenie?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HiFon wygląda solidniej. Jest trochę podobny do Phonocar'a z serii PLATINUM. 

Phonocara mam i bardzo sobie chwalę właśnie za jakość wykonania.

 

Audison za to może okazać się łatwiejszy w aplikacji jeśli masz mało miejsca przy wzmacniaczach albo muisz zaginać kabel przy wtyczce pod ostrym kątem (wtyki są mniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby nie wyłapywał zakłóceń i sam czasami się nie luzował w gnieździe.

Teraz mam jakieś Dietzy budżetowe i jednak idą dość blisko np. komputera i części instalacji w samochodzie i łapią jakieś zakłócenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musza byc akurat te, w tej cenie powinieneś kupić z tego co wiem Pro con gold - tylko tu problem z dostępnością , w necie nie widziałem. Możesz wziąc w tej cenie również w/w Phonocar Platinum, wypowiadaja sie w samych superlatywach. Tez musze się rozejrzeć za RCA na subwoofer i wlasnie albo Pro con gold albo Phonocara wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być te, ale po prostu są mniej więcej w tej cenie, jaką będę mógł wydać :)

Zresztą pisałem w pierwszym poście, czy moglibyście też co innego polecić ;)

 

Te Phonocary, to byłyby te, tak?

http://www.elektrodor.pl/phonocar-platinium-4-246-kable-sygnalowe-5m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te, dokładnie. Właśnie one albo pro con goldy ( tyle ze niedostepne w sieci teraz) zamierzam nabyć na dolne pasmo. Zarówno jedne jak i drugie chwalone na forum, nie zbieraja śmieci i dośc solidnie wykonane. Phonocary maja jako plus - odkręcaną koncówkę, więc w razie czego mozesz sobie przelutować jak cos sie zje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...