Skocz do zawartości

VW Touran


Piotr1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam swoj kolejny projekt. Poprzednie auto sprzedalem i teraz moj wolny czas absorbuje taki oto VW :) Sprzet jaki obecnie sie w nim znajduje to:

1. Jednostka Glowna: Rockford Fosgate RFX 8250 TI

2. System Przod: 3way Infinity Kappa Zielone z tweeterem wstegowym i Elipsa w drzwiach :)

3. Piec pod system przedni to Nakamichi PA302

4. Przetworniki Niskotonowe Rockford Fosgate Audiophile 12' x 2

5. Piec dla Suba DLS A6

 

Zdjecia w zalaczeniu

 

Plany na przyszlosc:

1. Prawidlowe wystrojenie i proba ustawienia sceny :)

2. Moze jakas zabudowa bagaznika

3. W trakcie obmyslen :)

 

Pozdrawiam

post-7249-0-02452500-1390570588_thumb.jpg

post-7249-0-14109900-1390570595_thumb.jpg

post-7249-0-13778700-1390570608_thumb.jpg

post-7249-0-48027100-1390570614_thumb.jpg

post-7249-0-72570600-1390570625_thumb.jpg

post-7249-0-41597300-1390570632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodku tez sa maty. Jezeli chodzi o szybki to byl dylemat czy oklejac czy malowac sprayem. Sa pomalowane sprayem czarnym od srodka i jest calkiem niezle a spray zawsze mozna zmyc. One sa wyjmowane wogole wiec nie bylo duzego problemu zeby to dobrze zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w zwiazku z tym ze zastanawiam sie czy nie przerzucic piecyka nakamichi do drugiego auta mysle nad kupnem jakiegos dobrego pieca 2 kanalowego pod system przedni (calosc nadal bedzie grala pasywnie). Co widzicie w tej konfiguracji za piecyk? Zaznacze ze budzet do okolo 2500 zl i w gre wchodza raczej same starsze konstrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może alternatywnie Phoenix Gold ZPA 0,5 lub MS2250? :)

 

 

Jezeli chodzi o phoenixa to chyba nie moje granie. Nie mowie ze to zle piece bo jezeli chodzi o serie MS to bardziej mi sie podoba niz nizej wymieniony AA 100 HC natomiast serii ZPA kompletnie nie znam.

Dodam od siebie trzy sprawdzone:

Xtant 2200i

Xes m1

Audio Art 100hc

 

Xtant2200i - Swietny Piec praktycznie w calym zakresie -  wolalbym zapco studio 500 od niego za dynamike na dole

 

AA 100 HC odpada kompletnie nie moje granie

 

Xes M1 Obawiam sie ze bedzie troszke przyslaby ale moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Xtant2200i - Swietny Piec praktycznie w calym zakresie -  wolalbym zapco studio 500 od niego za dynamike na dole

 

AA 100 HC odpada kompletnie nie moje granie

 

Xes M1 Obawiam sie ze bedzie troszke przyslaby ale moge sie mylic

 

Zapewniam że xesowi nie będzie brakowało niczego, tym bardziej "mocy", co do xtanta to mamy bardzo podobne wrażenia. Odnośnie AA mnie się podobał i podoba, szczególnie za kontrolę i dynamikę. Ale fakt jakbym miał wybierać między tymi trzema to wybór zawęziłbym między xtantem a xesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...