Skocz do zawartości

Empik promocja na płyty.


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie dziś przypadkiem zahaczyłem o empik myśląc o jakiejś płytce na powrót do domu, już przy wejściu w oczy wpadł mi kawał wielkiej czerwonej tektury z napisałem "-70%". Pomyślałem, że standardowo wysprzedawane są najgorsze pozycje, ku mojemu zdziwieniu promocja obejmowała całkiem dobre tytuły. Lepsze płytki były objęte trochę gorszą promocją - kupując 3 płyty za każdą płacisz 19.99 i tutaj wybór był dosyć pokaźny. Polecam Wszystkim kupującym muzykę bo naprawdę można uzbroić się w wiele fajnych tytułów. Osobiście trochę przesadziłem ale na albumach które i tak bym systematycznie kupował  zaoszczędziłem bagatela 350 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak posluchasz lepszych wydań swoich płyt to bedziesz żałował 

Łukasz to nie seria "polska cena" czy jak to tam było. Fakt czasem zdarzają się buble ale to w każdej wytwórni. Kupuję często wydania hamerykańskie i ukraińskie i nawet czasem miałem okazję porównać te same pozycje z polskimi - z różnym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpuściłem sobie wydania z naszego rynku, odsłuchane na słuchawkach w markecie.

Kupiłem w sobote właśnie w empiku Kodaline , bo mi się podoba (ło) na sluchawkach, aż Iza stwierdziła że fajnie zrealizowana, po włożeniu do auta, 30sek pierwszego kawałka, 1min drugiego, spojrzeliśmy na siebie, i pytanie - CO TO k.... MA BYć.... płyta wylądowała na regale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku i tak chyba większa szansa kupić "przyzwoitą" płytkę niż w MM chociażby. Chociaż w sumie ja to nie mam pomysłu gdzie "u nas" można coś dobrego kupić. 

Tak czy siak Woolly jak będę w pobliżu to wezmę jakiegoś "kejsika" ze sobą :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...