Skocz do zawartości

Kilka problemów z CA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!, zamontowałem dziś w swoim nissanie almera (n16) głośniki hertz DSK 165 i podpiąłem pod wzmacniacz crunch gpx 1000.4 (4 kanały), przy zwrotnicach od głośników dolutowałem przewody 2.5 mm (od zwrotnicy do wzmacniacza i od zwrotnicy do woofera) ok 2 cm od zwrotnicy. Wzmacniacz zasilany jest przewodem  1x25mm2 a masę mam ze śruby trzymającej tylną kanapę (3d hatchback). + leci koło pedała sprzęgła, przewody głośnikowe tunelem środkowym a RCA wzdłuż drzwi od pasażera. 


1. Gdy włączam radio pierwsze dźwięki w głośnikach są zniekształcone strasznie


2. Prawa strona gra cicho i fatalnie (sprawdziłem luty przy zwrotnicach)


3. Głosniki zamiast pięknie czysto grać grają może na 30% swoich możliwości..


Czy ktoś jest w stanie pomóc??


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


przy zwrotnicach od głośników dolutowałem przewody 2.5 mm (od zwrotnicy do wzmacniacza i od zwrotnicy do woofera) ok 2 cm od zwrotnicy.

 

Mógłbyś to troszkę rozjaśnić? Bo jak dla mnie nie do końca to jest jasne, jak to masz tam zrobione ;)

 

Jakie masz radio?

 

Jak ustawiony gain we wzmacniaczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś to troszkę rozjaśnić? Bo jak dla mnie nie do końca to jest jasne, jak to masz tam zrobione ;)

 

Jakie masz radio?

 

Jak ustawiony gain we wzmacniaczu ?

 

W zestawie hertza przewody od zwrotnicy do zasilania i do głośników są strasznie cieńkie.. dlatego 2 cm od zwrotnicy dolutowałem przewody głośnikowe 2.5.

Gain ustawiony na wartość minimalną.

Radio sony  z serii xplod (roczne) nie pamiętam dokładnie modelu..

Konektory zaciśnięte (sprawdzałem dodatkowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...