Skocz do zawartości

PS 3 Myszka bluetooth--- wysokie DPI !


lolas123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam PS3, nie uznaję myszek bezprzewodowych.

5000 DPI? Po wyłączeniu ulepszaczy i normalnym ustawieniu myszki przez takie DPI robisz szerokość ekranu na odległości niespełna jednego centymetra!

Gdzie tu precyzja?

Jeśli już tak upierasz się na duże DPI, to upewnij się, że myszka go nie interpoluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby używać przez Gimxa na ps3 wyczytałem,że musi mieć wysokie DPI, bo potrzebne mi to do grania w FPS.Może testowałeś w jakichś grach?A jak tak to co to było?

skoro potrzebna Ci taka myszka z takimi wymaganiami sugerowanymi przez Gimxa to napewno gdzies pisza jaka mysz ma byc,wiec google odwiedz najpierw albo napisz do psx extreme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakiś czas temu czytalem wywiad z kolesiem, który wygral na mistrzostwach w Q arena albo COD.Bardzo skromny koleś. Gral na monitorze z ekranem w technologii IPS i myszką, której nazwy nie znal ... . Co do grania na PS w FPSy to jest jakieś fajne urządzonko, chyba firmy Splitfisch, warto poszukać. Wygląda jak zestaw mysz + przystawka z klawiszami funkcyjnymi i grzybkiem do łażenia.

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak jakiś czas temu czytalem wywiad z kolesiem, który wygral na mistrzostwach w Q arena albo COD.Bardzo skromny koleś. Gral na monitorze z ekranem w technologii IPS i myszką, której nazwy nie znal ... . Co do grania na PS w FPSy to jest jakieś fajne urządzonko, chyba firmy Splitfisch, warto poszukać. Wygląda jak zestaw mysz + przystawka z klawiszami funkcyjnymi i grzybkiem do łażenia.

 

Super recenzja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Też kiedyś miałem zamiar Frag FX zakupic ale u mnie PS3 jest w niełasce i się kurzy ,odpuściłem sobie 

 

Tu sobie poczytaj -wyciągaj wnioski

 

http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/73315-co-lepsze-ps3-pad-fragnstein-czy-frag-fx-shark.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...