Skocz do zawartości

Instalacja CA na opak:D


ufik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Jeszcze nie spotkałem się z takim montażem przodu

 

To się doszkol, bo to nic dziwnego... Stara amerykańska szkoła instalacji... I całkiem możliwe ,że to subaru na ODR zdmuchnęłoby większość aut , które zwykłeś podziwiać jako "poprawnie" wykonane... :wink:


 

 


owa o niespotykanym miejscu na woofer pod pasażerką czy TW w kickpanelach? Nie śledzisz za wiele amerykańskich for CA :D

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litwin na MP w zeszłym roku był tą Audi 80 , wf w nogach a nie drzwiach cięty "na kręchę" na XES ze wstęgą XES podział na 4 kilo, wszystko gra na desce i to jak... Sporo osób słuchało tego auta, zamiast suba 2x8 cali w drzwiach. Mnie się bardzo podobało, wiem ,że wielu innym słuchaczom również.

Średnica gra z deski do tego stopnia, że zanim się nie wyjaśniło, byłem święcie przekonany, że grają także średniaki w desce (bo miał zamontowane) okazało się ,że są wykorzystywane jako... zestaw głośnomówiący... :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych pomysłach amerykanów jest sens...

 

WF jak Cię mogę, ale naprawdę bałbym się dać tak drogi TW w nogi... I na piknik strefowy....a rano płacz bo  6 tysi w błocie lub świeci się ale na dywaniku... :rotfl:

Ja maskownicy nie włożyłem to mi córka ożeniła raz woofer ,że zrobił się "letko" wklęsły... a co dopiero Tw.... :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zarabiasz w dolarach :rotfl:

 

Pewnie tak... Ale ryży ma w jenach, tyle ,że pewnie jeszcze razy dwa niż ten w dolarach, to co mu tam taką odrę sobie kupić jak klęknie... :)

 

Instalacja po grubości , ODR, 2 x Brax i Aliki na subie, widać też ,że ma jakieś mało budżetowe zwrotki w boczku...

 

ps. ufik , wrzucił by się pośmiać a wyszło podziwianie... :D:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Jak widziałem takie wstawiane wofery w nogach  to aż żałuje że nie ma tyle miejsca w moim aucie .

Pedał sprzęgła - trzeba było brać automat  :D

Chętnie bym takiego set up posluchał.

Albo suba w miejscu schowka.

Bas jest na desce - dosłownie  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edukacyjny film :D


WF jak Cię mogę, ale naprawdę bałbym się dać tak drogi TW w nogi... I na piknik strefowy....a rano płacz bo  6 tysi w błocie lub świeci się ale na dywaniku... :rotfl:

Ja maskownicy nie włożyłem to mi córka ożeniła raz woofer ,że zrobił się "letko" wklęsły... a co dopiero Tw.... :mur:

A o maskownicach Ty słyszał?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...