Skocz do zawartości

Przerobienie Audio w S40 II


rafek93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Noszę się z zamiarem przeróbki audio w moim Volvo S40 II. Aktualnie posiadam podstawowy zestaw audio, dokupiłem już trójkąciki z miejscami na tweety. Teraz tylko pozostaje mi znaleźć dobry warsztat. Słyszałem bardzo dobre opinie o zakładzie z mojego miasta, mieści się na ulicy. Zimnej Wody 1. Koszt wyciszenia drzwi to 500zł od sztuki ze wszystkim, dobry zestaw głośników na przód około tysiąca zł. Po tym wszystkim ewentualnie wzmacniacz jeśli będzie potrzeba i sub. Do tego chciałbym w jakiś sposób dorobić auxa. Co sądzicie o tej cenie i o warsztacie, czy ktoś miał styczność z tym warsztatem ? Czy może jest coś dobrego i tańszego w mojej okolicy ? http://v40.info.pl/images/smilies/icon_e_smile.gif. Zastanawiam się przy okazji nad wyciszeniem maski, czy takie wyciszenie daje dużo ?

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej okolicy lepiej trafić nie mogłeś. A właściciel zakładu to użytkownik forum pod nickiem nakamichi, poprzeglądaj troszkę a przekonasz się ,że w dobre ręce idziesz.

Cena za dobrze zrobione drzwi jest adekwatna do użytych materiałów, (maty, dystanse i jeśli potrzeba wstawki w otwory rewizyjne).

Jedź jak w dym , a co najwyżej potem napisz na ile jesteś zadowolony z efektów.

 

ps. Ja jechałem 500 km do tego zakładu by oddać swoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam nadzieję, że to nie jest negatywne stwierdzenie :)

 

Wręcz pozytywne, przynajmniej nie będzie za chwile 40 stron bzdurnych postów, typu: co ja teraz mam zrobić, przyoszczędziłem 100zł i teraz okazuje się że trzeba wszystko zrywać, i kupować od nowa, nie gra to tak jak bym chciał, fabryka grała lepiej, pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To moze jeszcze Ci zaproponuje przyjazd na spota do Gliwic i Sobie mozesz posłuchać co nie co Bedziesz moze wiedzieć w ktora stronę isc albo bedziesz miał bardziej namieszane ;)

 

Tia zwłaszcza jak podjedziesz z głośnikiem TW więcej wartym niż jego cała instalka, na pewno nic mu się nie zmiesza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...