Jump to content

KENWOOD KMM-357SD vs. PIONEER MVH-350BT


Recommended Posts

Witam serdecznie szanowne grono osób lubiących słuchać muzyki w samochodzi :)

 

właśnie kompletuję sprzęt muzyczny do mojego auta, którym jest Reanult Scenic. Jako, że jak wiadomo jest to auto rodzinne, dwójka dzieci z tyłu, kobieta dla której jakość nie ma znaczenia bo Ona i tak mało słucha, to i tak nie mam zamiaru "wychodzić" poza fabryczne miejsca na głośniki. Na chwilę obecną, bo wiadomo, że zawsze coś może jednak strzelić :)

 

a zatem zacznę od tego co mam:

 

1. głośniki przód (cały czas w kartonie, czekają na resztę drużyny) :

http://allegro.pl/hertz-dsk-130-3-do-audi-a3-a4-e39-duster-wroclaw-i3752216890.html

 

2. głośniki tył (również nówki) :

http://allegro.pl/glosniki-hertz-dieci-dcx-130-3-dwudrozne-80-w-i3772499003.html

 

wydaje mi się, że jak na moje słuchanie, to wystarczy, ale zawsze może coś dołoże do tyłu. na chwilę obecną jest tych 6 głośników.

 

potrzebuję teraz od Was rzetelnej porady, popartej konkretnymi odpowiedziami.

głośniki czekają jeszcze na jednostkę sterującą. założyłem sobie kwotę ok 300 zł. Bez napędu CD, bo jest to dla mnie zbędny mechanizm.

propozycje są dwie:

 

1. http://allegro.pl/kenwood-kmm-357sd-sd-usb-mp3-4-50w-vario-color-i3736900072.html

 

2. http://allegro.pl/pioneer-mvh-350bt-usb-bluetooth-andriod-bez-cd-i3748977948.html

 

nie będę podpowiadał co jest mi bliższe, po prostu chciałem poznać Wasze opinie na ten temat, które według Was jest lepsze, któremu uda się wydobyć z tych głośniczków lepsze dźwięki :)

 

dzięki wielkie za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

1-wsza zasada - im mniej mocy tym lepiej cokolwiek byś chciał wiedzieć. Które radio?

Które ci się podoba - tu różnicy nie ma - jeżeli chodzi o tor audio.

50% różnic w wyglądzie ma większy wpływ niż różnice w Jakości samego dźwięku w tych jednostkach.

siberianhusky24s.fora


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...