Skocz do zawartości

sub cicho zaczął grać


rusek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem z moim CA w Lagunie kombi,kilka tygodni temu zmieniłem głośnik w skrzyni soling cp123 na magnata xpress 12" (ta skrzynia bedzie zmieniona na 35 closed w weekend)i powiem że byłem zadowolony ale od jakiegoś czasu jak zaczęły się mrozy skrzynia zaczęła dziwnie grać tzn. do pewnego momentu jak podgłaśniam gra nawet spoko ale wraz ze wzrostem głośności ten bas staje się taki jak by skrzyni mocy brakowało a napedzam ją carpowerem hb-602,dzisiaj poprawiłem masę która jest przykręcona do nadwozia i zasilanie też poprawiłem tzn klemy itp, gain ustawiony jest na połowę jak daję wiecej to i tak nie ma znaczącej różnicy,kable RCA są dobre sprawdzone,może ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź suba u kogoś innego pod jego wzmacniaczem i wtedy będziesz wiedział czy to wina głośnika, czy wzmacniacza lub instalacji, jak głośnik u kogoś innego będzie grał dobrze, to wtedy zmień wzmak w celu sprawdzenia i się dowiesz czy to instalacja prądowa, czy wzmak

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz radio?? nie pamiętam już dokładnie ale miałem jakoś niedawno takie radio w którym można było ustawic taką funkcję że jak dajesz głośniej to sub się wycisza a jak dajesz ciszej to sub gra normalnie :) coś mi się wydaje że było to Sony albo JVC na pewno któreś z tych dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz radio?? nie pamiętam już dokładnie ale miałem jakoś niedawno takie radio w którym można było ustawic taką funkcję że jak dajesz głośniej to sub się wycisza a jak dajesz ciszej to sub gra normalnie :P coś mi się wydaje że było to Sony albo JVC na pewno któreś z tych dwóch

 

Wszystkie alpinki mające 4 wyjścia RCA, zaczynając od najprostrzych CDE mają taką funkcję :) Tylko trzeba odpowiednio podłączyć radio do wzmaka (bez rozdzielaczy sygnału) i włączyć opcję w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...