Skocz do zawartości

TrueRTA - problem z programem


Sławek S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. O problemie napisałem w podwieszonym temacie o systemach i procedurach pomiarowych, ale nie wiem czy i jak często tam ktoś zagląda. Napisałem też do waski-ego, ale chyba "ostatnio" nie bywa na forum i raczej mogę szybko nie dostać odpowiedzi. Tak więc pisze tutaj.

 

Chodzi o to, że zainstalowałem program TrueRTA ( darmowa wersja ze strony producenta ) na dwóch różnych komputerach:

Laptop z Windows XP i kartą dźwiękową Sound Blaster MP3+ ( SB0270 )

Komputer stacjonarny z Windows 7 i kratą dźwiękową X-Fi Music po modyfikacjach

 

W obu przypadkach jest tak samo, czyli opcja "Sound System Calibration" jest nie aktywna i nie da się uruchomić. Tak samo jest z "Quick Sweap".

Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś błąd ze sprzętem, systemem, czy sterownikami, tylko raczej coś z ustawieniem ( mój jakiś błąd ), bo jest ten sam problem na dwóch różnych komputerach i systemach.

 

Wszytko ustawiane jak w temacie o pomiarach.

"Audio Device Selection" też ustawiane raczej jak ma być. W lapu wybór jest mały ( SB, albo Microsoft... ), a w stacjonarce przy X-Fi ciut więcej i różnie kombinowałem ( kombinacje na siłę ), ale dalej nic.

 

Trochę czasu, pracy i funduszy pochłonęło zorganizowanie sprzętu do pomiarów i że tak powiem jestem delikatnie sfrustrowany, oraz nie chciał bym żeby poszło to na marne.

Jeszcze nie próbowałem innych programów, ale na razie skupiam się na tym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w temacie, to darmowa wersja powinna działać, ale z mądrzejszymi nie będę się sprzeczał ;)

Szukam, szukam i ciężko o "k0d", albo jakąś "darmową" pełną wersję. Tylko jakieś wirusy.

 

Dziękuję za odpowiedź. Powoli już to czarno widziałem :)


Bardzo dziękuję za informację ! Zaczynałem już tracić nadzieję.

W sumie pisząc ten temat miałem nikłą nadzieję na rozwiązanie tego problemu, bo z tym samym jakiś czas temu zetknął się użytkownik jeronimo, pisząc w podwieszonym temacie o pomiarach i nie dostał odpowiedzi z rozwiązaniem problemu.

 

Nie znając Chińskiego udało mi się dostać "pełną" wersję 3.0.3 po zagorzałych poszukiwaniach.

 

Jednakże jest to wersja, która nie chce współpracować z Windows 7 i jak by ktoś mógł, czy miał "darmową, pełną wersję", to był bym wdzięczny za informację na PW

Jak by ktoś był chętny, to także mogę mu podrzucić "informację" w sprawie tej wersji 3.0.3


Minusem także tej wersji jest to, że trzeba powtarzać "czynność" po każdym zamknięciu programu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...