Skocz do zawartości

Podłączenie JVC KD-G721


945gdvi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczy!
Posiadam radio JVC KD-G721, lecz nie mam do niego kostki. Przed zamawianiem kostki z internetu chciałbym sprawdzić czy radio jest sprawne, gdyż dostałem je w rozliczeniu i nie wiem czy działa. Nigdzie nie mogę znaleźć w internecie jakiegoś opisu pinów w złączu radia, abym wiedział gdzie podać masę i zasilanie, by sprawdzić czy radio w ogóle się włączy. Może ktoś pomoże i podpowie który pin za co w tym radyjku odpowiada. Z tego co widzę takie samo złącze mają jeszcze radia JVC KD-BT11, KD-G821 i KD-G722.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku producent tworzy NOWE modele, myślisz że pisze który model w tej chwili jest na topie?

Dodatkowo Ci powiem - użyłem prostego logicznego podejście.

Zajrzałem na google, zobaczyłem jak wygląda kostka TEGO modelu. Ilu można się doliczyć tych modeli u producenta? 3? 4 modele?

No to ruch w allegro i kostki ISO jak wyglądają. Tutaj nie zrobisz pomyłki logicznie patrząc, tu nie ma jakiś minimalnych zmian w kostkach. Producenci zmieniają kostki raz na kilka lat. Wystarczy seria z któregoś roku produkcji.

Znalazłem ta kostkę w 3min. I trafiłem Na Rysia. Nie specjalnie - tokiem myślenia, model, cena, trafność - i masz RysiaCt..

Oczywiście RysiuCt zapewne ci to albo potwierdzi albo odradzi - bo po części się na Tym zna - i w 99.9% trafności i ja to trafiłem.

Ja mogę znać się na kostkach Kenwooda - JVC nawet nie liznąłem, ale człowiek jest chyba Homosapien  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kostki podobne do tej która mi jest potrzebna, dlatego nie prosiłem o link do PODOBNEJ kostki, ale o OPIS PINÓW. Wolałem się upewnić, bo co innego gdy coś jest IDENTYCZNE a PODOBNE. Gdybym miał pewność że producent nie zmienił kolejności pinów, i po podłączeniu kostki z innego modelu nie podam zasilania np na którąś końcówkę, nie zadawałbym pytania. Zamiast się mądrzyć, trzeba było jednym postem rozjaśnić mi umysł i zaproponować znalezienie PODOBNEJ kostki. Gdy ktoś nie zna się totalnie na danej dziedzinie, to szuka odpowiedzi w internecie, jeżeli jej nie znajdzie, pisze na forum tematycznym gdzie są tacy super-spece jak Ty i prosi ich o radę. Jeżeli masz komuś zarzucać lenistwo i brak logicznego myślenia to przykro mi że z takim trudem dzielisz się wiedzą.

Pamiętaj że na temat który tobie nie jest znajomy na innym forum ktoś może Ciebie wziąć za lenia. A dzięki temu tematowi, tysiąc innych osób będzie wiedziało, że gdy kostka pasuje do dziury, to będzie grało. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...