Skocz do zawartości

Który Blaupunkt lepszy GTA4 Special MKII czy GTA 470


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz wydać na wzmacniacz który będziesz napędzać telefonem, a nie lepiej przeznaczyć tych pieniędzy na radio?

 

Ale dlaczego radio jest lepsze od telefonu pomijając fakt mocy ?  W telefonie z androidem też mogę sobie ustawiać bassy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złoży do kupy wszystko to będzie na 2 dzień czego ta ujowo to gra :wink:

 

Mam już wszystko poskładane pod Blaupunkta GTA 470 i gra nie aż tak źle. Przydałoby się wygłuszyć drzwi to na pewno było by lepiej.

Radio może jednak kupię później.

 

Czyli wg. was już lepiej kupić coś takiego: 

http://allegro.pl/sony-xm-3040f-legendarny-wzmacniacz-i3665446442.html

To kupować tego Sony XM-3040F ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony zapewni fajny wstęp do SQ - znacznie wyższa brzmieniowo (jakościowo) klasa niż Blaupunkt. Do łupania się nie nadaje, natomiast do grania muzyki to fajny klocek.

 

Bo chciałbym podłączyć to w ten sposób:

1kanał ( dwa głośniki 4ohm połączone równolegle) 

2kanał( dwa głośniki 4ohm połączone równolegle)

3+4kanał zmostkowany (subwoofer)

 

 

kaka22 

Chciałbym mieć zamontowane z tyłu głośniki tak jak np. w tej http://otomoto.pl/honda-civic-1-6-vti-vtec-dohc-160km-eg6-C31114541.html

Zobacz sobie na 8 zdjęcie.

A po jaką hopsiupę z tyłu głośniki? :) Przód to podstawa. Zestaw odseparowany kupuj na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pisz, że z głośników w boczkach chcesz mieć substytut suba. Nie zdajesz sobie nawet sprawy ile pracy i pieniędzy trzeba włożyć, żeby wydobyć z drzwi /boczków konkretny bas. Spójrz na temat C5 Sylwka jak nie wierzysz. Dużo taniej i szybciej wrzucić jakąś skrzynkę do bagażnika, a efekt będzie tak samo dobry jak nie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, planowałem subwoofer do bagażnika wsadzić. 

 

Co do tego wzmacniacza Sony to niestety nie wygrałem aukcji. 10sekund przed końcem było 112,50zł a kilka sekund przed końcem nagle 168,51zł :(


A jak wypada magnat classic 360 w stosunku do tych Blaupunktów ? Zauważyłem, że ceny ich są dosyć niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...