Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze zestawu odseparowanego do 350 zł (płytki montaż)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy któryś z poniższych zestawów zagra na poziomie u-dimension el comp 6? 
hifonics-hfi-6-2c 
crunch-dsx6-2c 
hertz-dsk170-3 

Kicx SL 6.2

W poprzednim aucie miałem el comp'y w drzwiach i byłem z nich bardzo zadowolony. W obecnym aucie mam bardzo mało miejsca na montaż. Głębokość woofera to max 50mm. Dlatego właśnie takie propozycje. A może polecicie coś innego do 350zł z małą głębokością woofera. Drzwi oczywiście wygłuszone. Napędzane będą wzmacniaczem Renegade(nie pamiętam modelu, ale ma 2x50RMS) Proszę pomóżcie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyota corolla E10. W miejscu głośnika jest prowadnica opuszczania szyb a boczek jest bardzo blisko. Nie chcę rzeźbić tych drzwi. Bardzo zależy mi na oryginalnym wyglądzie. Te 50mm jest już wyliczone z maksymalnym dystansem niestety... 

Może słyszałeś kolego któryś z tych zestawów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściszyć na eq w radiu, w zwrotnicy grzebać? Ale była by szansa żeby te DSK zagrały w miarę kulturalnie w górnym paśmie po tych przeróbkach? Crunch i Hifonics mają jedwabne tw więc może któryś z tych zestawów miał by delikatniejszą górę. Jak myślicie? Mi zależy bardziej na przyjemnej górze niż mocnym "kopaniu". Nie jestem bardzo wymagającym słuchaczem:). Nie lubię tylko ostrych i syczących wysokich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych zestawów ma woofer o gł do 50mm. Problem w tym, że przez najbliższe 3-4 miesiące nie mam szans żeby się wybrać do jakiegoś sklepu (przez pracę:-/). Robię 8-20 od pon do pt a w każdy weekend zjazd...masakra. Jak mi się uda to skorzystam z twojej rady kolego. Te crunch wydają się konkretne właśnie. Też zwróciły moją uwagę. Może ktoś je jednak słyszał i mógłby cokolwiek o nich powiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybór padł na Mac Audio Mac Mobil Exclusive 2.16. Trochę się obawiałem firmy ale cena zestawu mnie skusiła. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te głośniczki. Mam bezpośrednie porównanie z U dimension el comp 6 (taki sam montaż, ten sam wzmacniacz i jednostka sterująca). Wg mnie Mac Audio gra lepiej: bardziej detalicznie, wooferki mają mocniejszy wykop i przede wszystkim głośniki wysokotonowe jak dla mnie rewelacja. tweetery 25mm są ciężkie w obsadzeniu (z racji na swoje gabaryty) ale tworzą świetną scenę i co jest dla mnie bardzo ważne nie grają "ostro". Dzięki wszystkim za zainteresowanie, mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje "wypociny"  Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...