Skocz do zawartości

1100 na przod piec + glosniki


herbiasty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! jako ze od dawna nie jestem w temacie a kolega poprosil mnie zmontowanie mu czegos do 2300zl bez jednostki sterujacej.

Wygluszeniem kabelkami i innymi pierdolkami sie zajme.. wiec odliczam na to okolo 500 zlotych..na suba zostaje 700 ale to innym razem bo na wzm+ sub to za malo kasy. Narazie chce zrobic podstawy.

No i nie wiem co teraz jest polecane do auta.. ja myslalem nad starym sprzetem typu

PB L6C + u-Dimension glow 2075 i wychodzi budzetowe niezle granie...

albo jakis Helix esprit pod czyms podobnym..

Jednak prosil bym o opinie ludzi bedacych na biezaco.

Pozdrawiam!!! :)

 

a ha.. rodzaj muzyki... dowolny ma byc dynamicznie :) auto to e46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być dynamicznie i na nowym sprzęcie to może PB 2XL-6C + U.S.Amps XT-800.2 wyjdzie równo 1100zł :)

 

ja mam taki zestaw tylko z 800.4 bo jeszcze napędzam nim suba... i powiem ze jak przez długi okres jeździłem bez suba to było na prawdę pieknie i dynamicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw_e36_coupe, A porownywales bezposrednio jakosc axtona i jakiegos pieca w podobnych cenach?? Bo mnie osobiscie moj stary c502 tez wystarczal ale kiedy porównalem go z innymi to okazalo sie ze gra bardzo przecietnie...

 

[ Dodano: 2009-01-20, 22:46 ]

byc moze nowe serie sa lepsze- nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, Ty nie wiesz że bmw_e36_coupe poleca to co ma na półce w sklepie? Tylko Rainbow i Axton...

 

W jakim sklepie?? Czy to, że staram się polecać coś innego niż Helix DB62.1, PB, Re Audio i JL to znaczy od razu, że mam sklep tak?? Puknij się w głowę kolego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... zauwazylem juz wczesniej kilka postow kolegi bmw_e36_coupe, rowniez na innym portalu gdzie rowniez przebywalem "odrobine" dluzej.

Zalezy mi wlasnie na czyms sprawdzonym.. bo to co ja podalem to rowniez oklepane, ale wiedomo jak gra.. a ha. wzmaczek moze byc uzywka i chcetnie odkupie jak ktos ma ciekawa propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw_e36_coupe, znamy się? Więc wypraszam sobie teksty typu 'kolego' bo nimi nie jesteśmy.

Dziwny traf że w każdym poście który wychodzi z Twojej klawiatury polecasz tylko jedną dwie marki do wszystkiego. Ciekawe czy pralkę i lodówkę też masz rainbow`a...

Mało mnie to obchodzi czy masz sklep czy ma go ktoś innym. Mam takie nie inne przypuszczenia. Zresztą nie tylko ja to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie to widzę, że moje marzenie się ziściło i mam swój sklep ze sprzętem Car Audio. Niech będzie, mam już dosyć przekonywania, że niczym nie handluję. Lodówki Rainbow nie mam ale (i tu Cię zaskoczę) mam odkurzacz Rainbow!!!! Aha i tak jeszcze na marginesie to gdybym zaczął polecać np (chwilka bo muszę poszukać) wzmacniacze HARMAN KARDON i głośniki JBL to nazywałbym się piotrek-ns (nick z Allegro). Dajcie mi adres tego forum dla detektywów, bo też chciałbym nabyć takich umiejętności śledczych ja Wy. Żenujące!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz skoro niczym nie handlujesz to dlaczego tylko i wylacznie polecasz produkty gora 2-3 firm a w 90% rainbow a radyjko to zawsze alpina ? Nie slyszales nic innego i naprawde zyjesz w przekonaniu ze np RAINBOW iPAUL 4.300 to taki cud techniki za 1200zł dlamnie to szmelc i zaluje ze sie na niego porwalem bo za mniejsze pieniadze mozna kupic o niebo lepszy wzmak i nie chodzi tutaj o to ze promujesz sprzet jednej marki tylko boli to ze ludzie przychodza po porade a nie wazne czego sluchaja , jaki maja samochod jakie wymagania bo zawsze dostana zlota rade - kup rainbow gdyby ten sprzet byl tak uniwersalny i tak dobry to wszyscy by z nim jezdzili a jak widac po wynikach sprzedazy na allegro to wzmaki nie ida :)

 

Zeby nie bylo wcale nie uwazam ze ten sprzet jest zly bo sie przekonalem ze zestawy separowane rainbowa graja naprawde dobrze i nie raz je polece sek w tym ze trzeba tez troche dopasowac brzmienie do wymagan

 

[ Dodano: 2009-01-25, 00:03 ]

Otwórz się na nowe marki, a Chińczykowi powiedz stanowcze NIE!!! a ten slogan widzialem nie raz w aukcjach pewnego allegrowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...