Skocz do zawartości

Alpine 9855r + aux (telefon,mp3 itp - jack 3.5mm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko nic nie pisz. Pewnie nic nie robilem. Kupilem kabelek air net z koncowka jack 3.5mm niestety nic za pomocą tego nie bylo słychać, w opcjach radia wybrane bylo aux i na roznych ustawieniach, nie dalo rady jest jeszcze inne wyjscie ( wejscie) z radia na takim kabelku, byl opis na necie jak niby tam podlaczyc kabelki z jacka 3.5mm od lewej strony plus pinuss masa to tez nie działa. Dlatego chcialbym aby odezwala sie osoba co to podlaczyla i powie jak i co w opcjach ma byc wlaczone oprócz aux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to sprawdze oraz zlutuje tego air neta bo juz go poświęciłem na dalsze kombinowanie ( a taki był ładny amerykański(czytaj chiński)

Faktycznie są 2 przełączniki, ale niestety nic nie pomogło zmieniałem przełacznikiem,ustawieniami w radiu nic nie  bylo słychać

Będe jeszcze próbował.

A możecie  powiedzieć jakie jakości sie spodziewać jakby to zadziałao?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A możecie  powiedzieć jakie jakości sie spodziewać jakby to zadziałao?

 takiej jak źródło i odjąć "jakość" jednostki 

 

 

 


aktycznie są 2 przełączniki, ale niestety nic nie pomogło zmieniałem przełacznikiem,ustawieniami w radiu nic nie  bylo słychać
Będe jeszcze próbował.

próbuj próbuj , jeszcze jest jedna rzecz o której nie mówiłem , ale szukałeś wgl procedury przełączania tych przełączników ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmieniarkę (CHA-1214) to gra lepiej , ale różnic nie było wiele . Jedna płytę w kolko mordowałem tydzień i przełożyłem do zmieniarki i dopiero wychwyciłem różnice w graniu . Szalu nie ma się co spodziewać ale jakości nie pogarsza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...