Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz na przód


fajka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Panowie! Jaki używany wzmacniacz, za jakieś 200 zeta podłączyć do helixów db 62.1 i clariona dxz 389. Czytałem o sony xm, audisonie srx2, alpine v12. Jakiego szukać? A może ktoś z Was ma jakąś ładną używkę dzięki której te głośniki ożyją!?

 

Będzie tylko przód - tyłu nie planuje - nie planuje też suba!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na udana serie alpine 35xx :) na alle... jest trochę tego, warto zapytać za ile by poszła alpine 3548.

 

[ Dodano: 2009-01-19, 12:00 ]

Oczywiście sony xm (stare serie), v12 alpine (choć 35xx graja jednak lepiej), steg, audison i tak w nieskończoność :) Ogólnie takich tematów cala masa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajka, napisz jak to zagrało bo też poluje teraz na wzmaka pod system przedni :hyhy:

 

OK! Jak wygram walkę z grypą! :)

 

[ Dodano: 2009-02-13, 11:36 ]

fajka, napisz jak to zagrało bo też poluje teraz na wzmaka pod system przedni :hyhy:

 

Nie, no teraz to dopiero zaczęło grać!! Dźwięk jest mocniejszy i bardziej, powiedziałbym pełny! Tweterki syczą aż swędzi za uszami. Nawet pozornie muzyczka z radia, w której ciężko by zauważyć jakieś basiątko - "basi" aż miło! :)

Nawet jeśli radyjko gra cicho to słychać i górę i dół muzyczki. Jest naprawdę ok! Nie wiem jak jest ustawiona głośność we wzmaku (bo firma zabudowała go trochę nieszczęśliwie) ale wydaje mi się że jest tam jeszcze sporo luzu - jak dam bardzo głośno zaczyna charkolić.

Dzięki kuuudlaty za pomoc! :):):D Jest naprawde OK!

Pzdr (Jak coś pomyliłem to sorry - nie jestem fachmenem CA)

 

[ Dodano: 2009-02-13, 11:41 ]

:D Up!

 

[ Dodano: 2009-02-13, 12:17 ]

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...