Skocz do zawartości

Mono element-5..opinie


bambino_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Karuzel.....To twój znajomy ze tak go bronisz??Czy popierasz takie hmm....''cwaniactwo''....Bo ogólnie widzę że kolesia bronisz..a ja jak bym go spotkał to bym mu z chęcią...''#$%%$##$''.....Pewnie...nie chciał nikogo naciagnąć....znając prawdę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani mój kolega ani znajomy, bronie go przed takimi osobami jak Ty, kupi a potem bajeczka ze moce nie te itp, sprawdź wcześniej info zanim kupisz,zobaczyłeś duży wzmak spore moce, a dopiero po kliknięciu zacząłeś pytać, i jak widać to nie tylko moje zdanie jest takie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda....Pytałem sprzedającego wczesniej.....Miał podesłac specyfikację...którą oczywiście hmm..Zgubił ...Ale wmawiał że taką moc MA bo napędzał nim BTLa....A o cos konkretnego w necie jak widać baardzo ciężko.....Polska mentalność....Dałeś się wy....ć jestes frajerem....Wy...eś naciągacza tez zle....Bo trzeba było pewnie oddac mu 10zł prowizji przeprosic i na browara zaprosić....Trochę powagi..ehh....


Ogólnie temat do zamkniecia.......i tyle...


ani mój kolega ani znajomy, bronie go przed takimi osobami jak Ty, kupi a potem bajeczka ze moce nie te itp, sprawdź wcześniej info zanim kupisz,zobaczyłeś duży wzmak spore moce, a dopiero po kliknięciu zacząłeś pytać, i jak widać to nie tylko moje zdanie jest takie na ten tema

Powiedz mi tylko jeszcze jedno....Kto będzie bronił TYCH oszukanych ludzi..jezeli TY bronisz hmm...''uczciwych inaczej''....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wzmacniacz tyle nie ma gdyż w mailu do mnie to potwierdził

Sam sobie przeczysz , skoro napisał ze nie ma to po co kupowałeś? chciałeś zaklepać aby nikt inny nie kliknął? a dopiero później info poszukać??może okazja a może nie,  nie odbierz tego źle ale takie zachowanie jest bardzo słabe, zanim kupisz następnym razem to wcześniej poszukaj info, może nikt nie kupi w miedzy czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ehhh szkoda gadać...Pisałem że info na ten temat NIE MA....Chciałem GO własnie zaklepać..Czy jest słabe??Jest mądre.. a jezeli Ci to przeszkadza Kolego :wink: ....Zachęcam do zakupu za widoczną kwotę w aukcji :rotfl: ....Napewno poprawisz humor sprzedajacemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym kupił to nie wycofał bym się z aukcji, honor trzeba mieć nawet jak wiesz ze to slaby sprzęt,mimo ze kupiłeś....

najpierw klikam kupuje aby nikt mi tego nie zawinął a później szukam info, info słabe wiec rezygnuje?? Dziecinne zachowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego ale chyba nie czytasz ze zrozumieniem lub nie czytasz od poczatku.....Napisałem kupującemu że mogę zapłacić wylicytowana kwotę czyli 300zł to i tak myslę że jest to dobra cena zważywszy jakie g..wno kupuje także nie mów mi ze nie mam honoru...Inna rzecz ze sprzedajacy nie chce za tą cenę go sprzedać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza, mam nadzieje ze temat dla potomnych...aukcji nie muszę patrzec aby widziec jak  odstapiles od zakupu, dziekuje i pozdrawiam i koniec tematu

 No właśnie..Nic nie widziałes nic nie słyszałes ale najwięcej masz do powiedzenia chociaż sprawy do końca nie znasz...bo oczywiście czytasz od środka a nie od początku....Temat dla potomnych...''jak wkręcić frajera''....który się nie dał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że napaliłeś się na kW za pare stówek a okazało się że spudłowałeś.

Wiedziałeś przed kupnem że nie ma takiej mocy jak w opisie...

No ale jesteś bohaterem - załatwiłeś naciągacza  :wink:

Nie kumam....Jeżeli przed kupnem wiedział bym że nie ma takiej mocy to chyba realnie....nie kupił bym GO....z tego wychodzi że nie wiedziałem tak??Chyba za 300 to aż tak nie spudłowałem...I tak jak wyżej napisałem.....chiałem dac nie chciał.....

kolego sam czytaj od początku  :)

nie ma to jak kupić 3kw prawie za 650zl

..Napisałem mu że te 300zł wygrane mogę wpłacić i po sprawie.

 

Napisałem TO kilka postów wyżej..także nie wiem który temat czytasz ale napewno nie ten

 

.

Z mojej strony koniec tematu..chcecie kupić i zadowolic sprzedającego..kupujcie....ale nikt nie bedzie mnie oszukiwał bo pieniadze akurat mnie nie spadają z nieba  i muszę na nie ciężko pracować....A parę setek to nie parę dych.....Kto współczuje sprzedającemu zachęcam napisac kondolencje i postawić browara od siebie.....Dla mnie TACY ludzie będą zawsze ''@#$%#'' za to że naciagają innych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 300? To tak, jak bys zalicytowal sprzet za 1 pln, sprzedajacy zakonczyl dla Ciebie aukcje, sprawa dogadana na xxx zl, Ty wymiekasz i proponujesz, ze "moge" zaplacic te 1 zl... To ja bym zaproponowal odbior osobisty, albo bym sie poswiecil i bym Ci go przywiozl osobiscie. Widzialy galy co braly, a zaklepywanie poprzez Kup teraz, szukanie info po fakcie, a na koniec moge zaplacic "te" 300, a nie umowiona kwote? Swinka tak robi rozumiesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 300? To tak, jak bys zalicytowal sprzet za 1 pln, sprzedajacy zakonczyl dla Ciebie aukcje, sprawa dogadana na xxx zl, Ty wymiekasz i proponujesz, ze "moge" zaplacic te 1 zl... To ja bym zaproponowal odbior osobisty, albo bym sie poswiecil i bym Ci go przywiozl osobiscie. Widzialy galy co braly, a zaklepywanie poprzez Kup teraz, szukanie info po fakcie, a na koniec moge zaplacic "te" 300, a nie umowiona kwote? Swinka tak robi rozumiesz?

....Widzisz co napisałem wyżej??Napisz kondolencje i wez sprzedającego na browara jak CI żal....A nie pi....ol mi tutaj głupot ze niby wszystkiemu ja jestem winny...Pi...le cwaniaczków i kretaczy na allegro i gdziekolwiek.....widziały gały co brały......Ciekawa koncepcja..Nie zawsze ZDJĘCIE pokazuje to co jest w rzeczywistości...No ale TY kolego wiesz przecież pewnie najlepiej......Poza tym...Nie będę się powtarzał i pisał tego samego.....Je....ć..cwaniaków i kretaczy dla potomnych....Wasze wypowiedzi mnie dziwią......To tak jakby mi ktos ukradł auto a po zgłoszeniu na policje policjant powiedział by mi że to moja wina bo auto stało pod blokiem.....Temat do zamkniecia

....Widzisz co napisałem wyżej??Napisz kondolencje i wez sprzedającego na browara jak CI żal....A nie pi....ol mi tutaj głupot ze niby wszystkiemu ja jestem winny...Pi...le cwaniaczków i kretaczy na allegro i gdziekolwiek.....widziały gały co brały......Ciekawa koncepcja..Nie zawsze ZDJĘCIE pokazuje to co jest w rzeczywistości...No ale TY kolego wiesz przecież pewnie najlepiej......Poza tym...Nie będę się powtarzał i pisał tego samego.....Je....ć..cwaniaków i kretaczy dla potomnych....Wasze wypowiedzi mnie dziwią......To tak jakby mi ktos ukradł auto a po zgłoszeniu na policje policjant powiedział by mi że to moja wina bo auto stało pod blokiem.....Temat do zamkniecia

Zalecam również poczytać.....Kiedy kupujacy może odstapić od zakupu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zrobiłeś wszystko zgodnie z zasadami allegro, masz prawo odstąpić od zakupu, koleś popłynał bo chciał być cwany, ominąć część opłat i zamotał z ceną na aukcji. Po części sam dał Ci furtkę do odstąpienia. Nie rozumiem jego postępowania bo skoro chciał "zakombinować" z prowizjami dając Ci furtke do wycofania się, powinien wliczyć w ryzyko te kilka złotych opłat...

 

A teraz z drugiej strony, zachowałeś się jak dziecko które wyrzuca lizaka bo nie jest różowy nie probując go. I tak gdybyś był honorowy powinieneś oddać te durną prowizje i zakończyć całą akcje ze smakiem, ja bym tak zrobił. Czasami zdarzało mi się również kupić cos pochopnie ale zawsze można się było dogadać... Twoje zgrywanie "cwaniaka" tekstami typu "dam 300" jest żenujące, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...