Skocz do zawartości

Mono element-5..opinie


bambino_81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..chciałbym się cos więcej dowiedziec na temat tego wzmacniacza....Niestety nie znam modelu ale tutaj sa zdjęcia...Środek wygląda dość obiecująco...Czy moc moze byc prawdziwa???podana przez sprzedającego...1200RMS przy 4 ohmach..2100 przy 2 i 2700RMS przy 1 ohmie...Wiadomo..z fusów nikt nie wywróży ale może ktoś miał styczność..Boi w necie kompletne ZERO informacji...oto link do aukcji http://allegro.pl/wzmacniacz-mono-2700w-rms-i3533853120.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To już wiem, kto mi go sprzątnął sprzed nosa :) Też pisałem do sprzedającego o model pieca. Odpisał, że na obudowie nie ma żadnych znaczeń, a sam nie pamięta modelu.

 

A jeśli można wiedzieć- ile utargowałeś od ceny wyjściowej (tzn od której był wystawiony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem, kto mi go sprzątnął sprzed nosa :) Też pisałem do sprzedającego o model pieca. Odpisał, że na obudowie nie ma żadnych znaczeń, a sam nie pamięta modelu.

 

A jeśli można wiedzieć- ile utargowałeś od ceny wyjściowej (tzn od której był wystawiony)?

Wczesniej wyjechał z 900 ale nikt nie wział..Sprzedał za 700....Jak powiedziałem w srodku jak powiedziałem wyglada ciekawie..Pytałem sprzedajacego o jakies dane które potwierdzają to co napisał o mocach..miał podobno kiedyś stronę gdzie miał potwierdzenie....ale zgubił....hmm..Zobaczymy jak przyjdzie bo jestem ciekaw co to za wynalazek.:)..Poza tym czy sprzatnąłem sprzed nosa??:D....Wzmacniacz wystawiony był przez 1,5 miesiąca i nikt nie kupił....To ja go przygarnałem...:)..Rzeczywiście w googlach po wpisaniu nazwy wyskakuje tylko chiński pizdzing.....Mam nadzieję że to jednak nie chińszczyzna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bambino chyba go olałeś ,bo wisi dalej na aukcji  :wink:

Dokładnie KWIKU...Ogólnie dzięki PANOWIE za radę :wink: ..bo wdepnął bym w g...no własciwie wiedząc że to nic dobrego bo zadnych dobrych opini o tym czyms nie znalazłem...w srodku wygladał obiecująco dlatego może TO mnie zmyliło....Ogólnie koles nie chciał płacić prowizji zmienił cene kup teraz na 300....Po waszych radach powiedziałem mu co i jak...Chciał wystawić nega i skierowac sprawę na allegro ale szybko wybiłem MU to z głowy :rotfl: ...Napisałem mu że te 300zł wygrane mogę wpłacić i po sprawie...Pewnie dlatego więcej już się nie odezwał...Także jeszcze raz THC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie rzeczy wcześniej się sprawdza,  założył bym sprawę na allegro a jeśli kupił za 200zl to i tak wyszedł by nieźle...

A pisanie tych '' bredni'' w stylu 2700RMS nie jest bezczelnym kłamstwem sprzedającego??Wie że wzmacniacz tyle nie ma gdyż w mailu do mnie to potwierdził i teraz zmienił troche opis to to jest fair??Prosze bardzo może zakładac sprawę na allegro bo juz kilka takich zdążyłem wygrać.....Jest to celowe wprowadzanie w bład kupujacego...Ciekawe kolego gdybyś TY kupił np auto ktore miało mieć 300koni a na hamowni okazało się że ma 115...Czy nic byś z tym nie zrobił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...