Skocz do zawartości

Dziwny świst wraz z dodawaniem gazu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Witam wszystkich pasjonatów tych mniej obeznanych jak i tych ogarniających wszystko w tym temacie. Zwracam się do was z małym problemem. Otóż zanim dostane opieprz za to ze nie uzyłem opcji szukaj to wspomne ze przeczytałem poradnik na temat ŚWISTÓW, SZMERÓW itp. Mianowicie chodzi oto

 

Jakiś czas temu zakupiłem do swojej meganki taki zestawik

 

- Pioneer DEH-X3500UI

- Tuba JBL GT5-12

- Zestaw JBL GTO 6507-C

- Sony Xplod XS-F1331

- Wzmacniacz JBL ale nie mam pojęcia co to za model<dorzucam foto ale nie wiem czy idzie cos z niego wyciagnac >

 

Po podłączeniu całego zestawu wszystko grało jak nalezy, idealnie, bez zadnego problemu. Za jakiś tydzien jednak wszedłem do auta i miałem taki problem że po przekręceniu stacyjki na zapłon nagle z głosników leciał dziwny dzwiek. Po odpaleniu nagle było JESZCZE GORZEJ. Nagrałem film zeby przekazać jak to mniej wiecej wyglada. Jeśli wiecie czym to jest spowodowane, prosiłym o chociażby drobne wskazówki. Po podłączeniu innego radia wszystko jest git. Tutaj zaś jest to taka masakra ze nie da sie uzytkować radia. Czy mógł paśc jakiś filtr w radiu od zakłoceń ?

 

Dorzucam link do video

 

Świsty

 

http://img818.imageshack.us/img818/2839/r2bqyhiuatrrutbjsgidwd.mp4

 

WZMACNIACZ

 

http://img202.imageshack.us/img202/6711/zzbn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...