Skocz do zawartości

Prosze o Wasze opinie na temat mojego wyboru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to moj pierwszy post na tym forum. Śledziłem te forum długi czas, aż postanowiłem założyć tu konto.

Posiadam Mercedesa W202 w Sedanie i postanowiłem troche lepsze audio wrzucić, dlugo sie zastanawiałem i wybór padł na taki sprzęt;

- Wzmacniacz: Crunch GPX 1000. 4x70W przy 4Ohm 4kanałowy. Zasilalby przód i tył,

-Głośniki przód: Hertz HSK 165 (125w RMS) lub ESK 165 (100w RMS),

-Głośniki tył: Hertz DSK 130 (60w RMS)

-Kable Hollywood CCA-48

-Radio prawdopodobnie: Pioneer DVH-340UB.

Drzwi przednie powygłuszam, z czasem może bym dorzucił skrzynkę basową i wzmaka pod nią, a także wyświetlacz pod radyjko.

Głównie słucham Hip-Hop/RAP, techno, a także każdy inny rodzaj muzyki, lecz mniej. Proszę Was o porady jak to zagra, co według Was można zmienić, trochę polepszyć. Proszę o krytykę,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po krótce:

 

Wzmacniacz: Crunch GPX 1000 jak dla mnie padaczka okrutna, zapomnij ze to cos ma 4x70w rms

 

Głośniki przód: Hertz HSK 165 (125w RMS) lub ESK 165 (100w RMS) dobry wybór jednak z tych dwóch zdecydował bym sie na.... własnie na które to juz doczytaj sam na forum

 

Głośniki tył: Hertz DSK 130 (60w RMS) masakra w ogóle nie montował bym na twoim miejscu głosników do tyłu a juz napewno nie tego czegos co podałes, miałem te głosniki z tym ze dsk165 również padaczka

 

Pioneer DVH-340UB nie znam tego radyjka ale poczekaj moze ktos ci cos napisze na jego temat oczywiscie jesli sie komus po raz kolejny zechce pisać jedno i to samo i jesli temat  za chwile nie zostanie zamknięty.

 

to by było na tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale także myślałem ze jak zostanie to jak bedę drugi wzmak wrzucał to akurat, kupie na metry, a grubość 10mm2? czy grubsze?

a jak z przewodami RCA? duza role odgrywaja? jeśli chce z czasem wrzucić jeszcze jeden wzmak to ciągnąć odrazu 4x RCA od radia? czy można też od wzmaka do wzmaka póżniej?


a wiec tak:

- Wzmacniacz: Crunch GPX 1000. 4x70W przy 4Ohm 4kanałowy. Zasilalby przód i tył, Audio Art 200.2XE 100W RMS na kanal przy 4Ohm,

-Głośniki przód: Hertz HSK 165 (125w RMS) lub ESK 165 (100w RMS),

-Głośniki tył: Hertz DSK 130 (60w RMS) brak

-Kable Hollywood CCA-48 Kable zasilające z miedzi OFC ok.20mm2, kable głośnikowe 2x2.5mm2

-Radio prawdopodobnie: Pioneer DVH-340UB.

Tak według Was już dobrze by było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy tym wzmaku na kablu jaki dać bezpiecznik? jakbym dokładał drugi wzmacniacz, to kabel zasilający od tego ciągnąć czy raczej lepiej drugi od akumulatora? akumulator i tak w bagażniku to lepiej drugi? a jak do tego samego to bezpiecznik większy na kablu? trochę dużo pytam, ale szukam i znaleźć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik nie przy wzmaku na kablu tylko zaraz na wyjsciu z akumulatora jakies 15-20cm i musi mieć  mniejsza wartość o jakieś 5-10A od łącznej wartosci bezpieczników na wzmacniaczach i przewód od akmeta jeden grubszy a nie dwa a jak rozdzielić zasilanie ???? to proste kupić rozdzielacz zasilania, nowy na allegro kosztuje okolo 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...