Skocz do zawartości

NJU Mobile używa ktoś?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie długo kończą mi się dwa abonamenty w Orange płacę 65 zł netto(79,95 Brutto) za nie limitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci.

Chcąc teraz mieć ofertę z rozmowami i netem 2 GB jest to 79 zł netto(97,17brutto), przeglądałem ofertę Nju i raczej nie znalazłem w niej jakiś kruczków i drobnych czcionek, a korzystają z nadajników i infrastruktury Orange bo to ich submarka, więc jeśli chodzi o zasięg nie odczułbym zmiany operatora, numer także ten sam, więc dość mocno się zastanawiam nad przejściem do nich kiedy będzie mi się kończyć abo w Orange skoro sms , rozmowy i net mogę mieć za 59 zł Brutto.

Czyli na dwóch tel mam oszczędność 76 zł mieś x12= 916 w rok w kieszeni. Pytanie, czy ktoś to już ma, czy jest zadowolony i co może powiedzieć o tym operatorze? :D

Bo wiadomo ,że w reklamach to wszystko jest piękne i gładkie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A nie wiem, zroboie OT, ja taki zabieg zrobiłem na T-szajsie... Migrowałem dwa numery do Play dla firm w najtnaszym abonamencie bez neta i telefonów( bo to sie nei oplaca akurat w Play) i ze 150zł wspólnego rachunku płace 50zł i nie rozmawiamy mniej...Bo nie o to chodziło. Bierz tańsze, nie zastanawiaj sie, trzeba gnojom pokazywać brak durnych zaźyłosci/przywiazania na które liczą Ci wyszyskiwacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nigdy nie biorę oferty z tel, bo po co? Tel(ten, który zgubiłem miałem chyba z 4 lata i służył). Co rok przedłużam abonament na 12 mieś bez tel. Dużo, nie dużo ale mieć 900 stówek w kieszeni za to samo a nie mieć drogą nie chodzi. Dlatego tylko chciałem się dowiedzieć , jak to śmiga od kogoś kto już ma i jeśli nie ma żadnego kuku, to podziękuję Orange po kilkunastu latach współpracy bo numer mam od czasów "Idei" :D , ale skoro dzwoni do mnie jakaś cipka po 5 razy czy przedłużam umowę i nie proponuje nic wiernemu klientowi ba, lepsze warunki ma ten przechodzący z obcej sieci, to ja wielkich sentymentów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wymówiłem sobie Plusa w którym byłem z 12 lat :)

Najlepsze jest to, że zadzonili do mnie z Działu Podtrzymania klienta i zaproponowali mi no limit za 99 zł :)

Babce powiedziałem, że te 99 zł to śmiech na sali, bo mam to samo za 29 zł + abonament z miesięcznym wymówieniem :)

Ostatecznie chciała mi zaproponować 79 zł, które też wyśmiałem....

Płaciłem im miesięcznie od 160 zł do nawet 400 zł.

Dlatego też miałem dwa numery bo poszedłem rok temu do Playa i miałem no limit za 79 zł (i tak mi się opłacało płacić w Plusie abonament 123 zł + 79 za Playa, bo gadałem ile chcę, i nie dostawałem rachunków po 300 zł średnio..

Teraz Play mi się skończył, Plusa przenoszę do red bull mobile i mam zajebiście .

Baaa! Nawet muszę karę zapłacić za zerwanie umowy przed czasem (brałem abonament z telefonem).

I najlepsze jest to, ze nawet jakbym zapłacił 3 kary to i tak mnie to taniej wyniesie niż zostanie u nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nju w prepejdzie przyszłym z popa

BYŁY WAŁKI na transmisji danych ale zawsze przyjmowali reklamacje i oddawali kasę

teraz poprawili rozliczanie i jest ok gadam pisze SMS i net nawet teraz za 2zl dziennie max

Mi to pasuje

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z Panną red bula na "niby abonament" od czerwca.

Ja mam taryfe 29,50 + dopłacam za 222 sms 4zł bo dużo nie piszę a Panna wzieła za 39,50 z full opcją.

Oboje mamy rozmowy do wszystkich bez limitu i darmowy net 50mb bez limitu prędkosci a po wyczerpaniu z limitem, ale do poczty, forum etc. starcza spokojnie ta prędkosć.

Jak dla mnie rewelka. Haczyków nie ma, jedyne co wkurza to platne połączenia do dzialu klienta. 

DLatego piszę ze niby abonament bo można to rozwiązać z miesiaca na miesiąc bez żadnych kosztów.

 

Brałęm pod uwagę nju, ale przegral brakiem netu w pakiecie a jeszcze red ma YT i fejsa darmowego, czyli korzystanie z nich nie zżera transferu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze nju wypuścił orange a red-a play więc sprawa z zasięgiem dochodzi. W playu masz zasięg sieci która jest akurat dostępna więc spora dogodność jak ktoś sporo jeździ. 

Przetestowałem na sobie i super sprawa.

Po europie też żadnego problemu nie ma, przez 4 kraje cały czas w zasięgu bylem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem przedłużenie w Play abonament bez telefonu. Mam dobrego kolegę który ma swój salon więc jak by co mogę konkretnie pogadac. Ja dostałem bez telefonu za 49,90 brutto nolimit oraz internet na max oraz 2GB w LTE. Fakt LTE działa narazie w większych miastach, ale to dobre jak ktoś siedzi w aglomeracjach. Jeżeli nie wysyłasz sms-ów to oferta super moim zdaniem bo jak by co sms poza abonamentem kosztuje 29gr. A i umowa jest na 16 miesięcy. A z tego co wiem to przenoszący numer mają jeszcze jakieś gratisy. Więc jak by co to pisz trucku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, to submarka Orange, i chcąc się zabezpieczyć przed odpływem klientów instytucjonalnych zaznaczyli w regulaminie, ze oferta nju jest skierowana do klientów indywidualnych, oczywiście rachunek na mail dostajesz , ale bez informacji z NIP i nazwą firmy. Idzie to obejść, bo już na doładowanie możesz otrzymać fakturę w punkcie sprzedaży.

A wtedy jak nie liczyć to wychodzi 2 x 59 zł= 118 brutto, czyli jeden numer bez żadnych ograniczeń za 48 zł. Na tą chwilę są najbardziej korzystni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Rozmawiałem z ich konsultantem, chcąc przejść do nich wypełniasz formularz dotyczący aktywacji nowego numeru lub przeniesienia od starego operatora, wysyłają kurierem całą papierologię, a w formularzu nie ma pół "Firma" "Nip" "Regon" tylko takie jak Jasiu Kowalski Kozia Wólka ulica Sliwkowa 8... Kumasz ? :) Taki wałek aby im klienci firmowi nie uciekali, gdyż Nju to submarka Orange, czyli ich nadajniki i kasa w obrębie jednego koncernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale na Ł... K... a nie "Firma x Ł.. K.." jednak jeśli oprzeć się na podanej interpretacji przepisów dotyczących kosztów za usługi telekomunikacyjne, to myślę ,że mając działalność na osobę fizyczną oraz swoją osobę na rachunku od nich można to sobie śmiało wrzucić w koszty a wtedy sorry winnetou, ale taniej się nie da. 48 zł za rozmowy/sms/mms i 1 GB netu (możliwość dokupienia pakietu 350 mb za 7 zł) lub tak jak u mnie Asia nie korzysta z netu w tel to 29 zł za połączenia i 9 zł sms= 37 zł brutto.( 30 netto w zaokrągleniu). Tj. 78 zł za dwa tel bez ograniczeń. W Orange za to samo wychodzi 65+79=144 netto. w ofercie dla przedłużającego klienta w ofercie bez telefonu na 12 mieś. 144-78=66zł x 12 mieś=792 zł w kieszeni a operator de facto ten sam... :) I co ważne miesięczny okres wypowiedzenia, wejdzie coś ciekawszego, czy podobnego cenowo u "starych operatorów" to piszesz im pisemko, miesiąc i Cię nie ma, a nie jak ja teraz muszę czekać z jednym numerem do końca listopada a z drugim do stycznia aby się przenieść bez konsekwencji , mimo ,że tel nie brałem a sam abonament. :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...