Skocz do zawartości

Zasilanie i sygnal do wzmacniacza...


rybiaryba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

pare dni temu zmienilem auto i zanosi sie na to, ze troche nim pojezdze, wiec cchce pociagnac powazniejsza instalacje CA. JAKO PRZEWóD ZASILAJACY POLECI OnS 50mm2 (napewno nie zmienie na nic innego bo mam w dobrej cenie) pytanie tylko czy ciagnac + czy + i - i jak jest pomiedzy tymi wyjsciami roznica i czy moga spokojnie isc kolo siebie bez zadnych zaklocen??, nastepne pytanie to jakis zastosowac bezpiecznik do tej instalacji 100? 150A?? teraz kwestja sygnalu potrzebuje kabel raczej 4 kanalowy ostatecznie 2x 2kanalowy... oczywiscie poleci po drugiej stronie auta... mam kilka propozycji wiec tak:

- AUDISON CONECTION ADAPTOR nie wygladaj zbyt okazale ale firma zacna;)

- Sinuslive ta opcja w ilosci sztuk 2..

- Stinger Spi 4317 i to chyba moj faworty co o nim myslicie??

 

 

prosze tez o jakies wasze propozycje w podobnych cenach;) pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czy ciagnac + czy + i - i jak jest pomiedzy tymi wyjsciami roznica i czy moga spokojnie isc kolo siebie bez zadnych zaklocen??

Najłatwiej sprawdzić, czy będzie siało na masie poprowadzonej wprost z budy, jeśli będą gwizdy to wtedy minus z aku. A czy są zakłócenia w suszarce do włosów? Tam kabel składa się z dwóch przewodów, plus i minus, idących koło siebie i problemów nie ma :padam:

nastepne pytanie to jakis zastosowac bezpiecznik do tej instalacji 100? 150A??

Bezpiecznik jest zależny od poboru prądu przez wzmacniacze i inne wodotryski, zatem na oko to chłop w szpitalu umarł. Masz na forum tabelkę z wartością bezpieczników na przewodzie, a jak nie, google prawdę ci powie.

teraz kwestja sygnalu potrzebuje kabel raczej 4 kanalowy ostatecznie 2x 2kanalowy... oczywiscie poleci po drugiej stronie auta... mam kilka propozycji wiec tak:

- AUDISON CONECTION ADAPTOR nie wygladaj zbyt okazale ale firma zacna;)

- Sinuslive ta opcja w ilosci sztuk 2..

- Stinger Spi 4317 i to chyba moj faworty co o nim myslicie??

1x4 czy 2x2 to żadna różnica, może jedynie cenowa, ale pewnie też niewielka. Ja wolę jednak 2x2, bo to bardziej praktyczne. Stinger może być, nie ma co kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz:

 

polecam od razu plus i minus (jak masz tanie to po co się drugi raz męczyć) i razem spokojnie mogą sobie do kabiny lecieć!

 

dwa:

 

nie używasz opcji szukaj... mnie to zajęło 10s...

jak dobrać odpowiedni bezpiecznik

genialny artykuł z opisami i przykładami!

 

trzy:

 

Twój faworyt jest również moim faworytem... jakoś mnie najbardziej przekonuje z tych co podałeś... a co na przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy sa swisty, jesli kupisz stingera i bedzie siał to tak jak pisali prowadz minus z aku. Kurde Mi minimalnie sieje ale sygnaly mam dziadowskie, zostało mi jeszcze z 5-6m 50^2 ale w progu juz sie on nie zmiesci :padam: NAjpierw proponuje wiec zakup dobrego sygnalu i jego prawidlowe polozenie potem zobaczysz co z masa... A jesli puscisz do budy to ne zapomnij polaczyc aku i budy przy aku tym samym przekrojem :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przypadkowo pojechalem do wroc. i przy okazji zakupilem 2 zestawy 2 kanalowych kabelkow audisona oraz oprawe na bezpiecznik ANL tejze firmy;) zamowilem tez plecionke na kable, aby zacnie wygladaly i byly odpowiednio chronione:D:D w poniedzialek pobiore z pracy OnSa, konektory i rurki termokurczliwe i jak tylko przyjdzie plecionka i znajde jakis czas to zabieram sie za ciagniecie instalacji:D:D

 

ArcherPAF co do przodu to bedzie wydatek na nastepny miesiac lub za dwa;) ciagne teraz zasilanie itakie tam poniewaz skrzynke i wzmak mam jeszcze z poprzedniego auta;) ale wzmak pojdzie albo jakis stary kmonkretny soniak produkcji japonskiej albo jakas alpinka;) jesli chodzi o glosniki to jeszcze nie mam pomyslu.. no i oczywiscie pozadne wygluszenie;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zapewne ale kupilem ft ale Bt tez byly w tej samej cenie z tym, ze 450cm a to za malo wiec wybor padl na ft 500cm... nie powinno byc zle;) a cena 2 kanalowego kabla to 39pln czyli standardowo, ale za wysylke nie palcilem;)

 

Witam, mam pytanie w sprawie kabli sygnałowych Audisona, które kupiłeś w media markt'cie, czy masz może okazje kupić, je jeszcze. byłbym zainteresowany serią BT2 450cm ( 39zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...