Skocz do zawartości

Diora GDS1307 czy coś innego 13cm?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do zmiany seryjnego audio w moim V40. Budżet jest dość ograniczony, ale w razie potrzeby plastyczny :) W drzwiach mam miejsce na 13cm głośniki, zamontowanie dystansów 16cm na ta chwilę odpada przez brak możliwości technicznych. Moją jednostką aktualnie jest Kenwood KDC-U30R. Pod zestaw aktualnie nie planuję wzmacniacza (seryjny wzmacniacz Volvo Philipsa zasila aktualnie małą skrzynkę w bagażniku). Przeglądając Allegro w oczy rzucił mi się zestaw Diora GDS 1307. Firmę Diora znam jedynie z domowego audio i jeśli wykonuje CA na takim samym poziomie to będę zadowolony :) Co możecie o nich powiedzieć, jak zagrają pod samym radiem? Na głośniczki planuję wydać około 180 zł maksymalnie, chyba że za niewiele większą kwotę znajdę coś lepszego. Zależy mi na zestawie odseparowanym , co by jakoś to zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diory to fajne głośniki i chyba w tych pieniążkach nie dostaniesz nic lepszego. Niestety, wymagają one zasilania odrębnym wzmacniaczem aby w pełni je kontrolować. Ja na Twoim miejscu pomyślałbym może nad jakimś używanym Tonsilem bądź MBQuartem/Cantonem? W tej kasie kupisz coś co zagra ciekawie.

P.S: Diora którą znasz nie ma nic wspólnego po za logiem z Diorą obecnie sprzedawaną. Jakiś pieprzony profanator kupił logo upadłej Diory i teraz firmuje nim krzaki z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nei konecznie... A ze produkuja w chinach... cóż, GMS także jedzie na takim samym wózku nie wspominam juz o A/D/S, tu dopiero stała sie "rewolucja" :)


Za te kase masz promocje w Essie i PB s5c  :) http://allegro.pl/powerbass-s-5c-zestaw-glosnikowy-130-mm-essa-i3557161612.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...