Skocz do zawartości

Wroclaw, okolice, jakies spoty?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie pisze ale 15 to dla mnie troszke za wczesnie nie zdaze sie uwinac do wrocka tym bardziej ze w sobote mam 25 lecie tzn nie ja :rotfl: z wielka checia podjade kurcze ale tak wczesnie nie zdaze. A moze parking w pasazu Grunwaldzkim?? znacnzie cieplej niz w koronie a nie zapowiada sie zeby slonce grzalo po plecach w niedziele :hyhy: ja sie pisze jak by co z checia poslucham co tam za klocki macie i moze cos upatrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sadzę że korona jednak będzie najlepszym rozwiązaniem bo podejrzewam ze nie było by problemu z takim małym zlocikiem a w pasażu albo galerii coś ochrona może mieć do tego.A zresztą wstępnie możemy sie spotkać gdziekolwiek bo przejechać w razie czego z korony do pasażu albo galerii to max 20-30 min także zawsze można sie dogadać.

 

[ Dodano: 2009-02-15, 10:49 ]

To jak robimy 'próbny' w niedziele, dwa auta już są :) będzie okazja na porównanie po-650 do R6+ur1 :P

 

Ta,tylko dego w bi-ampingu a moje R6A tylko biedna alpinka V12 zasila :rotfl:

Ale za to skrzynia będzie konkretna :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codo nalep Kamilu to ja cie ostatnio troche maltretowalem na PW o jedna biala :P ale chyba troszke sie nie zgadalismy, teraz bedzie okazja wiec mozesz wziac jesli ci to problemu nie robi :P No to w takim razie postaram sie byc na 16

 

Ostatecznie postanowione:

 

Godzina 16.00, parking pietrowy przy koronie Ostatnie pietro (tam gdzie karting) dobrze zrozumialem, na dole nie ebdzie pewnie meijsca a do gory bedzie OK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą dalej takie warunki pogodowe to ja odpadam, bo 5km od miasta i dalej nie da rady. :PArucard, wiesz chyba, że ode mnie na Jerzmanową w zimę to jedne potężne korki... No cóż, trzeba czekać i dopiero się zobaczy jak będzie z pogodą... :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazem się nie przejmuj po pierwsze tam nie sprawdzają a po drugie tamten parking jest dobrze "wentylowany" bo to nie jest podziemny tylko naziemny i można śmiało z gazem wjechać.Nigdy nie widziałem żeby komukolwiek nie pozwolono z gazem tam wjechać ani żeby kogokolwiek usuwano z tego parkingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...