Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obserwuję temat od początku i nigdy się nie udzielałem, ale widzę, że nastała Sodoma i Gomora, nie wytrzymałem...

 

bieda będzie zawsze hejtować;/ progres idzie  :D

 

Jak jesteś taki bogaty to powinieneś jeździć co najmniej Audi RS3, a nie A3 z silnikiem 1,6 i mieć sprzęt audio na konkretnym poziomie (pod względem jakości albo chociaż decybeli) skoro znalazłeś się na tym forum i chcesz pokazywać swoją instalację.

Założę się, że znajdzie się na forum osoba, która ma jeden wzmacniacz wart więcej niż całe Twoje "audio" albo 10-krotnie droższe auto i nigdy nie twierdzi, że inni to "bieda". Każdy ma to, na co go stać. Ważne by umieć o to zadbać i zrobić ze smakiem.

 

Osobiście jeżdżę Audi A3 z silnikiem 1,6 (ba - nawet z gazem) i wcalę się tego nie wstydzę, ale jakbym miał taki "porządek" w audio to wstydziłbym się to pokazać przed ogarnięciem. Niektórzy pisali, że są na forum instalacje wiecznie rozgrzebane - owszem, ale tam coś się dzieje, są jakieś zmiany, udoskonalenia, a tu po prostu jest bałagan "bo tak!". W poprzednim autku miałem sprzęt na całkiem przyzwoitym poziomie, ale było wiele niedoróbek, bo auto i tak miało iść na sprzedaż i nie odważyłem się pokazać, bo zaniżałbym poziom i sądziłem, że nie jestem jeszcze godzien.

 

Każdy poważny użytkownik tego forum trzyma fason, reprezentuje jakiś poziom albo zaczyna od nikłej wiedzy i nabywa doświadczenie, w wielu przypadkach widać spore postępy po kilku miesiącach, inaczej tematy lądują w koszu...a tu nie da się przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... dodam od siebie tylko tyle. Po cholere czytacie ten temat , ba po ci komentujecie skoro macie mu do zarzucenia jego bledy, sami "karmicie trolla".

Dokladnie... dodam od siebie tylko tyle. Po cholere czytacie ten temat , ba po ci komentujecie skoro macie mu do zarzucenia jego bledy na ktore nie reaguje czesto wogole, sami "karmicie trolla".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz mastah... wystarczy aby ten cały pokraczny temat wyladował w dziale "przy piwie" bo z CA ma on zdecydowanie mało wspólnego choc ja uważam, że najlepsze miejsce dla tej pisaniny i fotek to zupełnie inne forum a u nas - po prostu kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj Grzesiek... Na Tuninforum zobacz jak olali jego upór, teraz on sam rzadzi w swoim temacie.

 

No ja akurat nie jestem częstym gościem na tuninginfo... pewnie nie ja jeden ale znając życie, to w krótkim czasie może okazać się, że audiocar awansuje do rangi forum tuningowego a może tylko pseudo-tuningowego...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietrek86

Dokladnie... dodam od siebie tylko tyle. Po cholere czytacie ten temat , ba po ci komentujecie skoro macie mu do zarzucenia jego bledy, sami "karmicie trolla".

Dokladnie... dodam od siebie tylko tyle. Po cholere czytacie ten temat , ba po ci komentujecie skoro macie mu do zarzucenia jego bledy na ktore nie reaguje czesto wogole, sami "karmicie trolla".

 

Dokładnie nie karmcie to samo zdechnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...