Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Daj sobie 2x175 i wtedy sprawdź :rotfl:  , ja myslę , że wina mogą byc przewody , lub tak jak mówia altek juz pada i nie ładuje jak należy , a może słuchałeś na zgaszonym silniku <myśli> :wink:
zmierz sobie napiecie i napisz co i jak , co się dzieje dokładnie , bo brak może wiązac się z tym , że masz nawet i 0V, nikt nie jest jasnowidzem i od tak Ci nie powie, więc miernik w dłoń i napisz coś dokładniej :) wtedy wiadomo na czym sie stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo on piszę tu tylko po to żeby się chwalić swoim wsiowozem a każdy się tylko śmieje :)

Ufik bez przesady... Nie ublizajmy sobie poprzez forum bo to jest dużo większa wiocha niż kable które nie są poukładane.

 

Połowa tego forum ma wiecznie rozgrzebane instalki bo zawsze mają inne priorytety niż porządek w instalacji.

 

Chłop modzi co chce i za własne pieniądze. A kable może kiedyś poukłada, a może nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem właśnie , że o to mu głównie chodzi, niech założy sobie konto na forum Audi i wszystko git, a tutaj niech robi zdj z CA, no ale co zrobić :D

 

Na forum audi już też mają bekę z Jego auta  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkbys chcial kolego to bys spokojnie zabudowal to jakas plyta i te aku i kable ładnie kocykiem i bylo by ok i nikt by nic nie gadal bo by nie bylo widac.proste wiec weekend sie zbliza robisz zakladasz i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAkbys chcial kolego to bys spokojnie zabudowal to jakas plyta i te aku i kable ładnie kocykiem i bylo by ok i nikt by nic nie gadal bo by nie bylo widac.proste wiec weekend sie zbliza robisz zakladasz i jest ok.

miesiąca nie widziałem , a zobaczę jak będę na święta w Pl ;/

 

Na forum audi już też mają bekę z Jego auta  :rotfl:

bieda będzie zawsze hejtować;/ progres idzie :D

http://images66.fotosik.pl/444/a03ea083ed6da86d.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...