Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesław ile siedzisz w CA?? Ja może przeszło rok, pokaż swoją pierwszą instalacje w swoim pierwszym aucie

 

To było jakieś 20 lat temu- wtedy jeszcze nie było internetu i aparatów cyfrowych.

Mój pierwszy system ca składał się z zestawu dwu-drożnego na przodzie i jednego suba w kufrze.

 

Wiedziałem wtedy już, że muzyki najlepiej się słucha w układzie stereo (bez internetu, w którym po 1 godzinie dowiesz się co z czym się je)

I nigdy nie zrobiłem, nawet jako 17to latek, discowozu ze swojego auta.

 

 

Chcesz robić po swojemu? Nikt Ci nie zabroni.

Ale jeśli się chwalisz czymś co ma się nijak do panujących zasad fizyki, ponadto niechlujnie wykonane, to licz się z krytyką.

 

 

ps. Ja Ciebie nigdzie nie przezwałem ani nie przedrzeżniłem, więc odpuść sobie wszelakie odmiany czesława dla własnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kepke idź biedaku jeździć śmieciarką w pracy, nie rób ze mnie biedaka, że niby wstawiłem sobie zderzak z s3 i szpanuje nowym modelem, sam mój Air jest wart tego twojego grata z lampami ala 8p!!!!!

 

A skąd wiesz koleżko ze jestem biedny ⁉ Moze w tym zony audi siedzi sprzęt wart wiecej niz to twoje auto razem z tym air-em. Twoj poziom sięga dna jesli wyznacznikiem zamożności jedt dla ciebie auto Gratuluje. I zważaj na bajere bo ja cie nie obrażam tylko wyraziłem oponie na temat auta. Sa ludzie co jeżdżą autobusem a maja "siana" wbrut ale za płytki jesteś zeby to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie co jeżdżą autobusem a maja "siana" wbrut ale za płytki jesteś zeby to zrozumieć.

Dokładnie,są również ludzie którzy toną w długach żeby auto zrobić a w domu zęby w ścianę.Każdy odpowiada za siebie ale takiego wytykania i obrażanie nie na widzę,masz to się ciesz Gonzo a jak nie masz to nie zazdrość innym i nie obrażaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke_23, dnia 21 Paź 2014 - 12:25, napisał:

 

Sa ludzie co jeżdżą autobusem a maja "siana" wbrut ale za płytki jesteś zeby to zrozumieć.

Dokładnie,są również ludzie którzy toną w długach żeby auto zrobić a w domu zęby w ścianę.Każdy odpowiada za siebie ale takiego wytykania i obrażanie nie na widzę,masz to się ciesz a jak nie masz to nie zazdrość innym i nie obrażaj.

 

Zygastg do mnie pijesz Czego ja tu mam zazdrościć⁉️ Ja go nie obraziłem tylko oceniłem samochód a to on do mnie od biedaka wiec czytaj ze zrozumieniem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Nie jest to pojazd dla zwykłego kierowcy lecz dla fana marki. niektórzy będą pod wrażeniem, inni za nic by nie wsiedli. Kwestia tego co kto lubi :)

Jedno jest pewne, auto zrobione solidnie, z widoczną pasją. Pogratulować cierpliwości. Mi się przyjemnie to auto ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...