Skocz do zawartości

Problem z podłaczeniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :) 

jestem nowym posiadaczem Skrzyni z głośnikiem PYLE(PL1290BL) 1200W w RMS 600W i wzmacniaczem RENEGADE REN1400, 4-kanałowy o mocy 4X350W lub 2X700W do tego kondensator 2ferady .

I teraz moje pytanie . 

jak to podłaczyć tzn te cewki pod wzmacniacz bo nie wiem jak a nie chce spalić tego . Chece uzyskać jak największą moc ale nie chce aby był przeciązony wzmak .Pomoze ktoś :)

Pozdrawiam  z góry dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaproponował bym podłaczenie cewki pod jeden mostek a drugiej pod drugi, ale chyba sie długo nie nacieszysz :) Jak spina sie cewki znajdziesz w naszyma PODWIESZONYM NA K... CZERWONO FAQ.


Automatyczna wiadomość
Temat przeniesiony z forum:

"Car AudioWszystko o Sprzęcie Car Audio"

do

"Car AudioJestem tu nowy - dział dla poczatkujących"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze mam w mostku teraz i podłączone + i - razem i nastepny + i - idzie do wzmaka w mostek  gaine na maxa mam ustawione głośnik nie charczy oni troche Glacha faluje ale to nie to . wcześniej przed zakupem gościu miał inaczej poączłączone i grało duzo lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 21 lat ;)  no jak jest na połowie to słabo gra /

 

Wiesz.. Jest taka zasada - najpierw się zdobywa wiedzę, a później do niej człowiek sie dostosowuje. 

Podłączyłeś, masz problemy - ale zastanowiłeś się (chociaż raz) jak to się podłącza i po co są te gałeczki Gain, inne Hz itd?

Zapewne Nie.. 

 

Może idź do tego Pana, gdzie mu gra lepiej, zapytaj się - jak to zrobił. Masz tam czarno na białym, zasady pokazane, nawet je zapewne słychać ładniej, milej, a ty szukasz pytania? 

21 lat widać o czym świadczy - bez urazy - ale dzisiejsze normy spadły..

Oczko (21l)  mamy, a reszty brak.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wcześniej przed zakupem gościu miał inaczej poączłączone i grało duzo lepiej 

 

Nie zapaliła się jeszcze lampka?

Nie jestem cham - trzymam się zasady - daje wędkę, a nie Pangę w markecie..

A mastash dorzucił ci jeszcze podpowiedź - Faq..

 

Kategoria Leń Śmierdzący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy mu proponujecie podłączenie w dwa mostki, jak ma problem podłączyć suba w 8 ohm.

Najlepiej weź sie z kim umów z Twojej okolicy i poproś go o pomoc za odpowiednia opłata

A tu tez widać ze i tak bedzie nie dosyt jak to gra, dach juz faluje a jeszcze mało, to ma myśli przód ściszyć

Chyba nie ten sprzed to tluczenia szyb :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi poprostu jak podgłośnie to skrzynia grał ładnie nawet nie charczy ale przednie już pierdzą .i głośno grają dlatego chce troszkę przód wyciszyć bo dają zły efekt tylko w tym mi pomóżcie . 


a i się nie czepiajcie bo po to jest forum aby zadawać pytania . Zeby nikt nie zadawał to by nie było co robić na forum ;) 


przednie nie grają pod wzmakiem tylko pod radiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...